| anonim_4396 a întrebat:

Adevar sau provocare!(Daca tot este la moda)Tuturor celor care accepta urmatoarea provocare le voi accepta la randul meu o provocare.(Vietiile voastre vor fi distruse)Puneti ca raspuns un link cu facebook-ul vostru in care sa aveti cel putin o poza cu voi si o provocare pentru mine.Sa vad pe cine il tine.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Te provoc eu să nu mai pui întrebări toată săptămâna următoare.
Muști?

| Aiwendil a răspuns:

Ai grija ce iti doresti:
https://www.google.ro/......ps?/search

| zurick a răspuns:

Adevar dupa mai vedem

| suităr a răspuns:

Provocare

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi tu de ce vrei Facebook-ul nostru? confused
Oricum, aleg adevăr laughing

| Grimmjow69 a răspuns:

Adevar. ( La limita bunului simt te rog)

| Devonys a răspuns (pentru Grimmjow69):

Ai patit vre-oadata ca la o petrecere sa fie muzica la maxim, tu sa vorbesti mai tare cu cineva ceva iar fix cand se face pauza intre melodii sa spui un lucru ciudat si sa se uite toti la tine?(Nu ca as fi patit asa ceva laughing )

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Devonys):

Sincer da, de revelion...eram si un pic ametit laughing)

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Adevar,iar pe facebook nu am poze cu mine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevăr. :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moda nu e la moda, dar, totusi...adevar.

| Bia001 a răspuns:

Adevar

| Smile2BHappy a răspuns:

Nu am poze cu mine pe facebook si nici idee de provocare deci... NU

| maddy673 a răspuns:

Adevar...:-P

| Oița007 a răspuns:

Si daca nu avem facebook?
***** facebook! *