| betty17 a întrebat:

Ador mirosul de carne cruda dintr-o carmangerielaughingstiu ca e ciudat dar nu am ce face, voua ce lucruri mai ciudate va plac? imi place sa mananc si carne cruda de vita sau porc cu delicat, mereu cand face mama snitele sau alceva fur carne cruda ca ea nu ma lasa sa mananc pentru zice ca nu e sanatos, eu o cred dar e bunalaughing

22 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai citrul de deala acru gol cate 2 guri brumi carne goala nu si mai multe ca sa zic...hee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Oooo dasmug şi eu ador lămâia şi orice numai să fie acru.Nu mă omor după dulciuri, cred că aş putea trăi toată viaţa fără să mănânc ceva dulce, dar fără ceva sărat aş muri. Şi îmi plac cartofi pai cu muştar thinking Şi kiwi cu coajă laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@Lola tu eşti creizi laughing Ai mânca toata ziua numa ciocolată dacă ai putealaughing ...prefer o punga de chipsuri oh go on

| Psycho a răspuns:

Promiteti ca nu ma internati la nebuni daca va zic? :-s
mie imi place mirosul de var love struck de diluant.de aracet (nu-s aurolaca) laughing
imi plac ragaielile. (nu comentati!) mda.imi place cand aud pe cineva ca ragaie.si nu-mi place daca-si cere scuze.nici eu nu-mi cer scuze cand ragai, doar daca sunt in prezenta unui profesor, o ruda, un vecin, ceva. dar cand sunt in pauza, la o bere, la o poveste, alea alea, nu imi cer scuze daca ragai.pentru ca mi se pare stupid sa-ti ceri scuze pentru ceva ce-ti place laughing uneori, cand imi gasesc tovarasi(de obicei baieti, avand in vedere "domeniul" despre care vorbim), facem concurs.cine ragaie mai tare laughing
dupa cum probabil ti-ai dat seama din ce-am scris mai sus, nu sunt deloc "sensibiloasa". nu sunt ca restul fetelor.ma enerveaza foarte tare de exemplu faza aia cand mananca o fata, si careva se apuca de vorbit chestii scarboase.si aia incepe sa faca figuri si sa se planga ca-i este rau.eu n-am nicio treaba. thinking poti sa-mi vorbesti despre absolut ce vrei tu in timp ce mananc.nu ma deranjeaza.
(da.stiu.una o mai fost ca mine.si-o perit.) laughing [vorba unui amic]

| Psycho a răspuns:

Si mie-mi place lamaia.si grapefruitul.kiwi.toate astea.is tare drooling yummy yummy.
paula, esti creizi?! cum sa poti trai fara dulciuri? rolling eyes laughing

| Psycho a răspuns:

Ba tu esti creizi laughing cum sa nu mananci dulciuri femeie? straight face si chipsurile's bune. laughing cu paprika drooling

| Psycho a răspuns:

Da.chiar ei.hee hee si tu esti paula? noh...incantata de cunostinta >big grin

| Psycho a răspuns:

Poate iesim odata la o prajitura cu multa ciocolata pe deasupra, paula. ce zici? smug

| Psycho a răspuns:

Salaj.(nu stiu de ce presimt ca nu suntem prea aproape una de altalaughing) tu?

| betty17 explică:

Lola nici pe mine nu ma supara cand cineva vorbeste la masa despre ceva scarbos ca doar nu este in fata mea, sunt doar vorbelaughing
am uitat sa va zic ca imi place lamaia fara zaharlaughing

| betty17 explică:

Lola si mie imi plac dulciurile la nebunielaughingin fiecare zi trebuie sa mananc ceva dulce, sunt dependentalaughingcui ii zici paula? lui eluveitie din cate am inteles eu? si pe mine tot asa ma cheamahee hee

| betty17 explică:

Lola nu stiu.depinde din ce judet esti tutongue

| betty17 explică:

Lola eu sunt din bacautongue

| kukubau a răspuns:

In afara de faptul ca vei avea arsuri la stomagel tongue altceva nu vei pati, dar macar perpeleste-o la cald oleac tonguelaughing

| irinelu_9484 a răspuns:

Mie imi place mirosul de vopseabig grindar prietena mea maninka aluat crud... uuuu

| Muffins a răspuns:

Cand eram mica mancam chestii de pe covor si o prietena manca vopseaua de pe pereti...gusturile diferalaughing

| shalimar a răspuns:

Si mie imi place mirosul de carne cruda, mai exact mirosul carnii proaspete, dar nu o mananc. daca sunt feliile subtiri, pune lamaie si sare si o poti manca linistita.doar sa nu exagerezi cu mancatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mirosul de bete de chibrit atunci cand le aprinzi sau pocnitori /petarde /artifuciibig grinlaughingcand era mica cica mancam hartierolling on the floorsi coca de cozonacbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai lipsa de ceva vitamine in corp

| me_3408 a răspuns:

Stiu o prietenea de-a mea care adora mirosul de motor de la camioane. Ciudat nu crezi? Stii cand stingi un chibrit, se face un miros, eu pe ala il ador sau inainte imi placea mirosul de la oja? CE zici? big grin

| gargaritza_5474 a răspuns:

Mie imi place sa:
-miros varul proaspat dupa perete, sa pun putin limba pe elstraight facelaughing
-miros bronzul sau diluantul, sincer, as bealaughingdar.
-mananc putin pamant din ala"facut"
-simt pe limba aroma cimentului ala care e"lipit" de casa
-pun unghia degetului aratator pe o persoana[precizez, doar coltul drept al unghii]
-multe alte lucruri de care v-ati inspaimanta, sincerlaughing))))

| princess_2443 a răspuns:

SALL! Fata nu esti deloc ciudata... s eu am acelasi scapari.plus ca s pestele crud este un deliciu. da numai sa gust nu sa manincbig grin