| CorinaReg19 a întrebat:

De cand ma stiu, a trebuit mereu sa am grija ce mananc. imi place sa mananc si eram genul care a2a zi ( vine vorba) deja ma ingrasam doar pentru faptul ca am mancat shaorma cu o zi inainte. am 1.57 si cel mai mult am avut 53 kg. dupa care am facut sport, am coborat la 45 kg. am inceput iar sa mananc, iar am facut 52 kg. iar m am apucat de sport, am coborat la 47 kg. ( vreau sa spun ca nu sunt slaba chiar se vede ca am carne pe minelaughing ) dar ce ma mira pe mine este ca, cam de 2 luni, de cand am incetat sa ma antrenez, nu ma mai ingras! mananc si de la fastfood iar acasa in general gatesc mancaruri cu multa carne de pui porc si vita. cum e posibil ca dintr-o data sa nu ma mai ingras nici macar un gram? sa mi se fi schimbat mie organismul? ca asa ceva nu cred ca se poate... multumesc pentru raspuns anticipat happy dau si funda

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

Se poate sa iti schimbi arderile, prin sport si alimentatie.
Cu cat ai mai multi muschi cu atat mai multe calorii arzi cand stai degeaba.
So..probabil inainte erai doar piele si os si neavand muschi asa dezvoltati, nu ardeai nimic
Daca incetezi sa te antrenezi o sa te ingrasi iar dupa o perioada, daca vrei sa nu mai ai probleme cu alimentatia atunci apuca te de genuflexiuni intense, antrenament hiit si indreptari
Poti manca si tot frigiderul dupa astea

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Sper sa nu vina ca un soc pentru tine dar carnea nu ingrasa.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Nu se poate.