| YoureGoingDown a întrebat:

Ai avut vreodata gandul ca ai vrea sa iti stergi din minte un film/serial/anime/ dupa ce l-ai vazut ca sa simti din nou suspansul/adrenalina/bucuria/sau orice alt sentiment care l-ai avut in acel moment si sa poti sa il revezi din nou si din nou happy

winking Daca da care ar fi acela happy?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, adică, mă uit cu aceeași nerăbdare și a 6 oară la același film.

| zurick a răspuns:

Nu-mi place sa-l vad de mai multe ori

| suităr a răspuns:

Da.Dragonball day dreaming

| Speed99 a răspuns:

Nu.

| Kalla a răspuns:

Disperate Housewive! Am plans o gramada cand s-a terminat crying

| david1234567890 a răspuns (pentru Kalla):

Mă uit și eu la aia happy

| Kalla a răspuns (pentru david1234567890):

Le iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu traiesc in trecut, nostalgicule.

| Morphines a răspuns:

Nu...

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

MI-ar plăcea să dau timpul înapoi să trăiesc iar anumite momente și multe altele smug

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Eu am obiceiul să revăd de 2-3 ori tot ce văd, fie că e film, serial sau anime cu aceeaş sentimente si suspas ca prima dată.

| moilolyta09 a răspuns:

Da,la "The secret circle".♥

| Dippa a răspuns:

Nup...