| Omulambitious a întrebat:

Ai mancat vreodata biscuiti cu ketchup, maioneza mustar si branza? eu da si are gust de puilaughing)

11 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Ai mancat vreodata alune?

Tu sti cat is de bune?

| Xtadelo a răspuns:

Mie imi vine sa vomit numai cand ma gandesc la combinatia asta, dar daca tie ti-a placut...

| Magnifico a răspuns:

Ciudat ca are gust de pui ci nu de salata mexicana...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar am mancat pui cu gust de biscuiti cu ketchup, maioneza mustar si branza.
Am aflat pe urma ca era expirat de o saptamana.

| Urpaniel a răspuns:

Eu rămân la sandiwch-urile mele cu gem şi muştar.

| LikeACandyxD a răspuns:

Ma asteptam sa aiba gust de pisica invelita in aluat de clatite... Se pare ca m-am inselat.

Răspuns utilizator avertizat
| Omulambitious explică:

Cui sa ii dau funda:?

| blooDyFox a răspuns:

Nu, nu mi-e atat de foame.

| ziggs a răspuns:

De ce as manca biscuiti cu sosuri...wtf tu te auzi?

| TrandafirulRapitor a răspuns:

Nu si nici nu o sa incerc laughing)