| hândel a întrebat:

Ai scapat vreo basina-n public? Ce reactii au fost?

Răspuns Câştigător
| Ninja-Mistress a răspuns:

Basina? baaa sinaaa.dap.nu stiu.ma faceam ca ploua.asa si cand suntem doar 3 persoane. uhm. ce mirose asa urat? thinking

44 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu n-am scapatlaughing....insa am auzit de la cineva care a trecut pe langa mine si a lasat in urma un parfum de levanticalaughing

| hândel explică:

Mai civilizat, ai dreptate. Atunci part, e mai bine? Oricum este mai expresiv decat "vanturi". Pa-pa.

| hândel explică:

@ alinu stiu, mi s-a-ntamplat sa sufle vantul in public si sa caut sursa. Poate fac pe cineva sa confeseze. laughing

| hândel explică:

Proba: alinu stiu.

| hândel explică:

Si nu vreti sa recunoasteti, ai? Ei bine, eu am scapat, dar m-am simtit si am spus: puu, cine a tras vanturi? Mamaaa, ce nesimtire! laughing Important este sa nu te panichezi si sa arati cu degetul spre altii. rolling on the floor Hotul neprins, negustor cinstit. big grin

| hândel explică:

@ CerIntunecat, nici n-am stiut ca esti nou/a printre noi, decat dupa ce te-am ales. Ce mai, bun venit in familie!batting eyelashes

| Leea1234 a răspuns:

Din fericire! NU!
#:-s

| Leea1234 a răspuns:

Iar nu mi-a reusit! sa mai incerc odata!
whew!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuhappy Niciodata.Ni nici nu imi dorescwinking
Cred ca as intra in pamant de rusine.straight face

| Dara a răspuns:

Maama, dar ce intrebare interesanta ai pus laughing Am impresia ca vrei sa-i faci concurenta Contesei la cele mai "uschite" curiozitati laughing

| Silvia a răspuns:

Din fericire nu mi s`a intamplatlaughing

| albastrel a răspuns:

laughing ce direct esti laughing

mai eu chiar nu am probleme din acesteawinking

dar de ce intrebi? ti s-a intamplat sa sufle vantul in public si tu sa fi cauza?big grin

| albastrel a răspuns:

Otonis mai bine nu mai incerca sa aflii...ca rar descoperi adevaratul vinovat!

| gabitza05 a răspuns:

Nu! Dar am o fata in clasa care ragaiee foarte rauu, mai rau ca baietii ...chiar si in timpul unei ore laughing

| mircea a răspuns:

N-am apucat, ca am fugit si eu odata cu toata lumea...

| mircea a răspuns:

Si la urma, urmei, ce-i incumba lumii din-prejur de ma avînt din foale, sau ma avînt din...Nu-i pacat sa strici un lighean de mațe pe o nenorocita de... avantata? Ca nu se stie unde cauzeaza...

| mircea a răspuns:

Serios vorbind, nu este tocmai indicat sa ti se intample asa ceva in public. Daca iesi afara din public si totusi ti se intampla, atunci schimba bucatarul.

| Brigitta a răspuns:

Cea mai tare intrebarelaughing
Ascult lacul lebedelor si dau peste intrebarea talaughinglaughing

Am un unchi care in tinerete nu facea din astea flatulenta/vanturi/basini/partz pentru ca avea unele idei... si dupa o vreme a ajuns la urgente ca nu stiu ce a patit (la intestine parca) din cauza asta...

Nu, in public niciodata nu fac asa ceva pentru ca as intra in pamant de rusinesad

| timbucadrian a răspuns:

De scapat nu am scapat... doar am dat intentionat... si reactia o fost sa se tina de nas... si eu sa rid cit pot...
si pe CerIntunecat sa ti minte... gaina care codcodaceste aia face ou...

| dyav0litza a răspuns:

Nu si nici nu-mi doresc

| funnymantm a răspuns:

Eu nu as putea dar am prieteni care fara nici jena comit aceasta actiune. oarecum, intr-un fel ciudat, respect pentru ei, au reusit sa depaseasca orgoliul si sa nu fie afectati de pareri din jur

| Ninja-Mistress a răspuns:

@Otonis...multumesc dragule!

| SimpleSergio a răspuns:

Nu. dar probabil as fi zis " Se anunta o tornada!"

| Bloo2 a răspuns:

Pai... n-am scapat d'astea asa "zgomotoase". dar daca s-ar intampla...cred ca m-as teleporta.

| maxQ a răspuns:

Nu m-i s-a intamplat ...imi vine foarte rar... dar ma abtin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te puteai exprima un pic mai civilizat: flatulență sau vânturi!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, insa daca ar fi sa o fac, cred ca as muri de rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-a mers proba, vintu e de vina. Are nevoie de un orificiu si separa cuvintele ca sa se strecoare prin el... ce puslama e vintu asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactii? -"porcule asa faci si acasa"-raspuns "da", sau "abtine-te" raspuns "nu pot si nici nu e sanatos sau nu vreau", si mai sunt si alte reactii prin care vor sa sa nu se simta cu musca pe caciula "n-am fost eu" si nici macar nu sa simtit big grin