| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că nemții trag flatulente in public? Vouă v-a scăpat vreo bășină in public vreodată? laughing

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Incerc cat de mult pot sa ma abtin dar de multe nu ai cum sa te tii, nici nu e sanatos sa tii gazul ala in tine, faci in asa fel sa nu fie zgomotoasa noxa si o degajezi in atmosfera, e doar amuzant cand altul se baseste, daca ti se intampla tie nu prea mai e amuzant.

| Mosotti a răspuns:

Da, tatal meu vitreg era neamt si tragea oriunde era, si in biserica a tras-o, cica e complet normal. Si mie mi-a scapat din cand in cand in public.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Și ai fost văzut/auzit când ți-a scăpat? laughing Nu te ai simțit aiurea? laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa ma simt aiurea, s-a intamplat fara sa vreau, aia e, s-a intamplat f rar, dar se mai intampla sa fi auzit cand ai tras un vant.
Sa vezi neamtu ce le tragea si nu avea nici o treaba.
Si exact cum zice ChrisBV, lor li se pare normal si sanatos sa faca asta.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

laughing

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Ăștia stau cu nasul la fundul nostru laughinglaughing as baga o fasole o delicatesă pentru ei, dar e mâncare de miliardari

| Brizbriz a răspuns:

Nu am auzit de asta, dar fiecare natie are TAMPENIILE proprii, prin Thailanda e o insulta ENORMA sa mananci tot din farfurie, sa nu incep cu Japonia, la ei grasii sunt considerati frumosi din cauza la sportul national numit sumo, dintii strambi sunt considerati sexi si mai sexi sa fie vopsiti in negru (dintii), iar hentai (desene/animatii cu desene) cu minore sunt legale si se gasesc la coltul strazii

la islamisti femeile sunt sclave... OFICIAL

la americani, oricine, oricand poate face rost de arma, inclusiv daca e minor... nu mai comentez restul

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Daca ai trage una involuntar in tramvai care se aude a bariton langa cineva ce ai face/zice? laughing Nu te ai simți super mega ultra naspa?laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

"acum 4 ore | ZenoDinCitium explică (pentru Brizbriz):
Daca ai trage una involuntar in tramvai care se aude a bariton langa cineva ce ai face/zice? laughing Nu te ai simți super mega ultra naspa?"

m-as uita absolut reprobator la unul de langa mine si as strange din nashee hee

| LordCristobal a răspuns:

Da nemții, olandezii și mulți din Vestul Europei trag bășini in public fara sa le fie rușine.Pentru ei e ceva normal.Si le dau dreptate.Sa tragi bășini e sănătos pentru intestine deoarece eliberezi niste gaze nocive din corp.
Eu am tras o grămadă de bășini in public și la școală am împuțit clasa de vreo patru ori.laughing))))

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Ai tras și să fie auzite?laughing Daca ți ar scăpa una în tramvai ( involuntar) care se aude ai mai ieși afară de rușine? Adică să o tragi langa cineva care sta pe scaun în tramvai involuntar laughing sau in public și să fi auzit/văzut că una e cand tragi și ești văzut alta e când tragi langa mai mulți și ești văzut happy

| LordCristobal a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă de obicei la școală le trăgeam zgomotoase dar și chiar daca aș fi tramvai și să zicem că nu pot să țin o bășină o trag decât să mă doară burta.Si na daca deranjez pe cineva îmi cer scuze și aia e.
Bine la școală specialitatea mea erau bășinile alea fara sunet și care puțeau tare, cu alea asfixiam colegii.laughing)))))

| nukeyly a răspuns:

Tot e natural, in functie de situatie si decor poti elibera haos suprem VX, dar la nemti e mai libera gandirea.

| anonim_4396 explică (pentru nukeyly):

Tu ce ai face daca ți-ar fi scăpat o beșina de exemplu în tramvai? laughing Cică unii trăgeau și prin locuri publicehee hee

| nukeyly a răspuns (pentru anonim_4396):

La noi in ro e idea, dar sa zicem ca-ti scapa UNA [ca esti vegan, ai mancat exclusiv 8kg de fasole in 2 zile, si supapele nu te-au tinut, filtru HEPA a dat kix] toti casca ochiii cat cepele la tine, unii mai arata cu degetul si raman paralizati minute.
Daca esti neamt in ro nu conteaza, daca esti ro in ro atunci ramai cu musca pe caciula/oalele sparte si in caz extrem, in functie de personalitate s-ar putea sa faci ani de terapie post traumatica.

| anonim_4396 explică (pentru nukeyly):

Ce terapie? happy

| ionur a răspuns:

Nu știu

| StripperRaoul a răspuns:

Am tras una in scara si cu ecou inca sa vezi cum o sunat zici ca o fost mitraliera asa foc automat sau bormașina

| anonim_4396 explică (pentru StripperRaoul):

Da dar erai singur nu te-a văzut nimeni laughing

| anonim_4396 explică (pentru StripperRaoul):

rolling on the floor