| hândel a întrebat:

Ai scapat vreo basina-n public? Ce reactii au fost?

Răspuns Câştigător
| Ninja-Mistress a răspuns:

Basina? baaa sinaaa.dap.nu stiu.ma faceam ca ploua.asa si cand suntem doar 3 persoane. uhm. ce mirose asa urat? thinking

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

otonele frateee! nici nu vreau sa-mi aduc aminte! a facut una infarct linga mine dupa o flatulenta d-asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiti dopurile de pluta de la siclele de vin? faceti un cei din dopuri, beti o cana si mergeti la o sedinta undeva! asta da proba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma duc sa prepar un cei, o sa ies pe-afara sa vad reacti publicului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar cunosc persoane care nu au nici o jena sa execute in direct niste parturi, faza e k nu mai ramane nimeni prin preajma lor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

blablabla! Otoele ai esit la agatat? mare figura esti! cita harneala zace-n tineeeeee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut asta niciodata dar, daca mi sar intimpla sa imi vina intr-un moment neprielnic... aaaa as fugi imediat intr-un loc retras sau la toaleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma chinui de 2 saptamani sa ii fac pe agenti de paza de la mine de la serviciu sa se basa si nu reusesc, pote ma ajutai voi cu o reteta,le-am pus si fiertura de dopuri de pluta si nimic. astept solutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma chinui de 2 saptamani sa ii fac pe agenti de paza de la mine de la serviciu sa se basa si nu reusesc, pote ma ajutai voi cu o reteta,le-am pus si fiertura de dopuri de pluta si nimic. astept solutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma chinui de 2 saptamani sa ii fac pe agenti de paza de la mine de la serviciu sa se basa si nu reusesc, pote ma ajutai voi cu o reteta,le-am pus si fiertura de dopuri de pluta si nimic. astept solutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma chinui de 2 saptamani sa ii fac pe agenti de paza de la mine de la serviciu sa se basa si nu reusesc, pote ma ajuta-i voi cu o reteta, le-am pus si fiertura de dopuri de pluta si nimic. astept solutii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am scapatrolling on the floorA putit vai si amarrolling on the floorEram la o inmormantare! Si rolling on the floor toti au crezut ca nu-mi pasa de omu' inmormantat. Oricum cred c-am inviat si mortii cu parfumu' meu! Macar fac un bine! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-am basit la o inmormantare. A mirosit ingrozitor! Lumea de acolo credea ca nu-mi pasa de omul mort... Dar nu era asa! Plus ca inviau si mortii cu duhoarea basinii mele! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am tras o basina in puplic! eram la o aniversare si incepuse sa puta de nu mai aveai aer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cred ca asta e: https://youtu.be/S0_qSemZZSs

| thisisbeautiful a răspuns:

Nu :O Si nici nu as vrea shame on you Nici nu am tras in viata mea shame on you As muri de rusine straight face