| ionissh a întrebat:

Ajutooor! Am un paianjen in casa, l-am vazut pe perete si cand am dat sa-l omor, a fugit dupa dulap. Are cam 2 cm si e negru tot! Imi e putin cam frica de paienjeni...Ce pot sa fac?

P.S. : Imi cer scuze categoria insa nu stiu ce sa fac, sunt panicata!

13 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Nu-i fa nimic! Daca il omori, spiritul lui te va bantui sub dus. Acum serios, am stat 5 zile intr-o camera cu un paianjen pe perete. Si ala avea vreo 5 cm. Si n-am murit. Ignora-l, ca si-asa n-o sa-l mai vezi dupa cateva zile...
Fiti impotriva "killeritului" paianjenilor!

| BlackVeil a răspuns:

Muta-te-n Sri Lanka.

| AikkoxD a răspuns:

Dormi dezbrăcată. Când va veni să te violeze, atunci acţionezi.

| Summer5505 a răspuns:

Roaga-l frumos sa iasa de acolo... crezi ca daca tipi rezolvi ceva?

| Bitzy a răspuns:

Poliția! Paza! Pompierii! Orice! :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncă cu perna după el.
În felul acesta te sperii şi tu de el dar şi el de tine!

| umbrax a răspuns:

Dai cu spray pentru insecte

| Urpaniel a răspuns:

Eu eram, frate, nu mai am voie sa ma plimb?

| YahooMail a răspuns:

Roagate sa nu fie femelahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Georgykakyt a răspuns:

Te inteleg. urasc paianjenii si odata intr-o vara cand ma duceam in gradina am vazut o tarantula(vorbesc serios), era imensa(cat palma mea) si plina de par. Arata ingrozitor. In legatura cu problema ta da cu niste spray dala ca daca astepti sa iasa sa il omori o sa dureze ceva.

| TipaMov a răspuns:

Pai ..omoara-l..un paianjen?:o.Eu nu ma tem.bine ma temeam cand eram micutalaughing Ce altceva poti sa-i faci? Sa chemi politia? pompieri?laughing.Las-o balta.nu fa asta,

| ionissh explică:

Merci de raspunsuri! V-as da la toti funda! Dar e doar una...In orice caz, paienjenica a disperut de cand s-a dus dupa dulap... Merci pentru raspunsuri, inca o data!