| Roby67 a întrebat:

Ajutor! cine poate sa imi traduca textul asta
Seit dem Google Übersetzer erfunden wurde, viele Trottel glauben, dass sie die deutsche Sprache beherrschen.
Witzig, oder?

Răspuns Câştigător
| Puffulets ♥ a răspuns:

Cand traducatorul Google a fost inventat, multi idioti au crezut ca pot stapanii limba germana rolling on the floor
Amuzant, nu? rolling on the floor
Foarte tare. Jur.
PS: eu fac germana de cand eram la gradinitahappy

2 răspunsuri:
| Puffulets ♥ a răspuns:

Multumesc de fundita!:*

| Hmmmm a răspuns:

Eu nu cred ca credeau ca pot satapanii limba germana. cei mai multi credeau ca o sa ia note mai mari la scoalalaughing
insa visul le-a fost spulberat in mom in care au observat ca traducatorul google traduce cam rau si au luat note mai mici decat daca s-ar fi chinuit ei singuri sa scrie o compunere d ex.
eu as intreba daca e trist, nu amuzantbig grinlaughing