HepHap
| HepHap a întrebat:

Pentru cei care stiu bine limba germana, va rog sa ma ajutati sa traduc urmatorul text. Dau fundita.

Seit Google Übersetzer erfunden wurde, viele Trottel glauben, dass sie Fremdsprachen können.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

rolling on the floor hahahaha rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Oare in japoneza cum ar suna? thinking

| Bacemi a răspuns:

Propozitia nu e completa.

| Bacemi a răspuns:

De vreme ce a fost inventat translatorul Google, multi idioti au impresia ca limbile straine pot...

| Bacemi a răspuns:

@Oliana, nu am tradus cu Google. Multumesc totusi. Mereu ai fost o scumpa. M-am obisnuit cu astfel de replici din partea ta.

| mariaw a răspuns:

Ceea ce te include si pe tine

| roox a răspuns:

Deoarece a fost inventat traducătorul Google, mulţi idioţi cred că pot vorbi limbi străine. ohappy

| Ramm009 a răspuns:

De cand traducatorul Google a fost inventat, multi idioti cred ca stiu limbi straine...asta e traducerea corectawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Cu siguranta exista cateva greseli pe-aici, nu este wurde ci werden. Mai exista o greseala propozitia (fraza) nu se termina cu inteles deci traducerea poate fi ceva de genul :
Avand in vedere ca traducator Google a fost inventat, multi cred ca limbile straine pot...si dupa aceea nu mai scrie se incheie propozitia nu?
Este cu siguranta o greseala, nu ma pricep extraordinar la germana desi stiu sa traduc nu ma pricep la pronuntare.
Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara buna in continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bacemi cum ai tradus? Cu Google Translate?
@Flav thumbs up te-ai prins laughing