| ingerashpierduth a întrebat:

Cine imi poate traduce si mie urmatorul fragment? Dau funditahee hee

Demi Lovato hat im Interview mit dem Girls Life Magazine über ihre Freundschaften unde Ex-Freundschaften zu anderen Disneystars geplaudert.

Zuerst bekam Selena Gomez den Arsch voll. DAS ist garantiert keine Freundschaft mehr, "Wir sind beide beschäftige, unde ich wünsche ihr das Beste. Echte Freunde lassen ihre Freunde oder Familie nicht gemein zu dir sein. Wenn du jemandem nicht vertrauen kannst, kannst du nicht mit ihm befreundet sein.

Rumms! Wenn das nicht die gesamte Teeniewelt erschüttert. Dafür ist die Freundschaft zu Miley Cyrus besser denn je…

Miley war schon länger im Rampenlicht als ich, also gehe ich zu ihr. Ich kann ihr schreiben, dass ich weine unde gestresst bin, unde sie würde antworten, ‘Okay, das hier musst du tun.’ Sie ist das süßeste Ding der Welt.

Auf jeden Fall das Versauteste.winking

10 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Bravo pentru @licurici! i-a facut praf pe toti analfabetii care nu stiu altceva decat "google translate"; nici macar nu s-au obosit sa citeasca si sa corecteze agramatismele facute de acest Google, dar ca sa le corectezi trebuie sa stapanesti bazele gramaticii limbii romane... oare or fi romani sau nationalitati conlocuitoare?
Unde e mandria voastra de a fi romani?
vai de tara asta, unde o sa ajunga, cu astfel de (con)locuitori care nu-si cunosc nici propria limba.
Inca o data bravo pentru @licurici!

| thisissolawl a răspuns:

Demi Lovato într-un interviu cu revista Life Girls despre prietenii lor şi ex-chat cu prietenii alte stele Disney.

Care este garantată nu prietenie mai mult, "Suntem atât lucrătorii salariaţi, şi am nsche wa ¼ ei cele mai bune. True Friends lasa prietenii sau familia nu înseamnă pentru tine să fie. Dacă cineva care nu poate avea încredere, nu pot fi prieteni cu el.

Bash! Dacă acest lucru nu este defilat în întreaga lume Teen cota ¼ depăşit. prietenie Dafa ¼ r cu Miley Cyrus este mai bună decât | JEA

Miley a fost în lumina reflectoarelor mai mult de mine, asa ca du-te la ea. Pot să scriu pentru ei, că am plâns şi stresat, şi au răspuns wa ¼ enzimă pentru distrugerea receptorului âOkay că aveţi aici este că veţi tun. â lucru sa ¼ sucursale din lume

În orice caz, mai murdare.

i n caz de nu e bine incearca si tu pe http://www.dictionar.us/german-roman/

| Flavius90 a răspuns:

Demi Lovato într-un interviu cu revista Life Girls despre prietenii lor şi ex-chat cu prietenii alte stele Disney. Prima a fost Selena Gomez fundul lui completă. Care este garantată nu prietenie mai mult, "Suntem atât de ocupat, iar eu doresc ei cea mai bună True Friends lasa prietenii sau familia nu înseamnă a fi. Dacă nu puteţi avea încredere pe cineva, nu pot fi prieteni cu el. Bash! În cazul în care nu este afectată întreaga lume Teen. Aceasta este prietenia cu Miley mai bine decât oricând Cyrus... Miley a fost mai mare în lumina reflectoarelor decât mine, aşa că mă duc la ea. Pot să scriu la ea ca am fost plâns şi a subliniat eu, şi ea va raspunde, "Bine, ce trebuie să faceţi aici" Ea este cea mai dulce lucru din lume. În orice caz, mai murdare

| vivalavida a răspuns:

Moaa dar nu sunteti analfabeti deloc

| maiabia1995 a răspuns:

Http://translate.google.ro/......Http?/

poftim, intra aici si este tradus.

| Licurici_2296 a răspuns:

Demi Lovato a povestit in interviul pentru revista Girls Life despre prietenii si foste prietenii cu alte staruri Disney.

Initial Selena Gomez se saturase. Asta nu mai este nicio prietenie, ''Noi suntem amandoua ocupate, si eu ii urez tot binele din lume. Prietenii adevarati nu permit prietenilor si familiilor lor sa se poarte urat cu tine. Atunci cand nu poti avea incredere in cineva, nu-i poti fi prieten.''

Wow! Daca nici asta nu ar cutremura lumea adolescentilor. Pe langa asta este prietenia cu Miley Cyrus mai buna / frumoasa ca niciodata.

Miley era de mai mult timp in lumina reflectoarelor decat mine, asa ca ma indrept spre ea. Eu ii pot scrie ca plang si sunt stresata, si ea imi raspunde ''Okay, uite ce ai de facut.'' Ea este cea mai dulce fiinta din lume.

| Lavu a răspuns:

Demi Lovato într-un interviu cu revista Life Girls despre prietenii lor şi ex-chat cu prietenii alte stele Disney.

Prima a fost Selena Gomez pe ultima completă. Care este garantată nu mai mult de prietenie, "Suntem atât de ocupat, iar eu doresc ei cea mai bună True Friends lasa prietenii sau familia nu înseamnă a fi. Dacă nu puteţi avea încredere pe cineva, nu pot fi prieteni cu el.

Bash! În cazul în care nu este afectată întreaga lume Teen. Aceasta este prietenia cu Miley Cyrus mai bine ca niciodata...

Miley a fost în centrul atenţiei mai mult decât mine, aşa că mă duc la ea. Pot să scriu la ea, că eu sunt stresat şi plângând, şi ea ar răspunde: "Bine, ce trebuie să faceţi aici" Ea este cea mai dulce lucru din lume.

În orice caz, mai murdare.

eu am tradus cum vine corect traducerea nu stiu daca am formulat corectbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da fundul cuiva

| oxaz a răspuns:

Demi Lovato a într-un interviu cu Life Girls Revista despre lor
Prietenie şi ex-chat cu prietenii alte stele Disney.

Prima a fost Selena Gomez fundul lui completă. CĂ există nici o garanţie
Prietenie mai mult, "Suntem atât de ocupat, iar eu doresc ei
Cel mai bun. prieteni adevarati lasa prietenii sau familia nu a vrut sa te
fie. Dacă nu puteţi avea încredere pe cineva, nu poti cu el
fi prieteni.

Bash! În cazul în care nu este afectată întreaga lume Teen. Aceasta este
Prietenie cu Miley Cyrus mai bine ca niciodata...

Miley a fost în centrul atenţiei mai mult decât mine, aşa că mă duc la ea. Eu
se poate scrie cu ea, că eu sunt stresat şi plângând, şi ea va
Răspunde "Bine, ce trebuie să faceţi aici" Ea este cea mai dulce lucru din.
Lume.

În orice caz murdare.