| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Am 13 ani, 42 kg, 1, 62 inaltime, sunt blonda am ochi caprui, slabuta si ma cred la matrimoniale, nu?! laughing laughing laughing Cel mai amuzant raspuns primeste funda!

36 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Si ce propui?

| Musique a răspuns:

Si eu ma cred in casa lui mos craciun.Ce vrei de craciun, draguto?

| PotcaPădurii a răspuns:

Trebuie sa ma abtin sa nu te pocnesc...

| Ţepeşu a răspuns:

2 sfaturi:
1. îngraşă-te anorexico!
2. poţi să îţi vopseşti părul şi cu acuarle dacă eşti disperată.

| MyObsession a răspuns:

Blondă psihic poate.

| AlinaaAli a răspuns:

Blonda pana in maduva oaselor!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Chiar ca esti blonda.

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Nu am inteles gluma ta laughing)))))))

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

Şi nici n-ai sa întelegi...

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

...ce caracter :-& daca nu stii de gluma ce mai cauti aici?
ingamfatule phbbbbt

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

Hmm.Observ ca nu esti blonda doar la par. happy Ar fi trebuit sa-ti dai seama dupa nume ca sunt fata. Poate ce cauti tu aici. Pentru ca eu sunt la T/A dinainte sa stii tu ca exista TPU...

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Nu am fost curioasa sa citesc prostia aia careia ii spui tu,nume,, tongue si daca e pana acolo pot sa-ti spun si ca esti un user,, ingamfat,, indiferent de sex. Punct big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

Ai scris "punct " da ai uitat sa-l pui.of of straight face. Daca numele meu e o prostie a tau cum e?sad Era greu sa scrii andreea? A trebuit sa scrii cu "3" inloc de e?! Gen piti options smug.

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Am scris ca eram sigura ca nu ai fii vazut punctul si ai fii continuat discutia asta care oricum nu duce nicaieri happy dar se pare ca am scris degeaba.
Sa-ti raspund la intrebare: nu am putut scrie Andreea simplu pentru ca era deja luat numele,***!
Sunt convinsa ca tu nu ai intampinat asemenea probleme la alegerea numelui, nu trebuie sa-mi mai spui.
Poate e numele meu de pitipoanca, dar de al tau ce ai de zis? Numai un om cu mintea bolnava il putea alege.

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

Deja ajungem iar la numele meu.si incep sa cred ca esti pocaita laughing Mai bine cu mintea bolnava decat ca tine ...Macar eu stiu sa leg două cuvinte happy

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Asa e...numai doua stii laughing
Fata draga,nu sunt agramata,nu ai de ce sa spui asta, stai linistita ca stapanesc destul de bine limba romana, nu-ti face tu probleme pentru mine.

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

Doua, doua dar cu sens...Dar de ce?! Eu sunt grijulie :] Si acum dintr-o data ma vezi fata nu?smug...Tu ai zis ca nu am simtul umorului, macar grijulie cu tine sa fiu sa nu te lovesti la par happy. Si nu e ca nu am simtul umorului doar ca sunt mai realista decat tinehappy

| AlinaaAli a răspuns (pentru WeaponGirl):

Fetelor de ce nu continuati prin a va da id-urile de mess? si acolo sa va spuneti off-urile? thinking

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru AlinaaAli):

Crede-ma ca nu vreau sa imi dau id-ul oricuiwinking.

| WeaponGirl a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Inutil sa mai continuam happy
Te consideri mai realista, mai desteapta, mai cu simtul umorului...imi place ca te,,lauzi,,singura,fara nici macar un drept totusi.
Spune-mi te rog cati ani ai? sincer
Te intreb ca daca tot ce am scris eu nu are sens pentru tine, inseamna ca ar trebui sa ma cobor la alt nivel.
Nu stiu ce sex ai, nu vin sa te caut laughing nu mai insista cu asta.

| WeaponGirl a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu e nevoie.
Eu am terminat happy

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru WeaponGirl):

...Doamne iarta-ma ce specimen... Nu are rost sa mai continuam discutia ca vad ca tot nu ai inteles nimic oh go on.

| Cristianne a răspuns:

Și ce propui? Vrei să-ți iau eu vopsea, sau ce?

| AnemonaP a răspuns:

Deja te contacteaza toti baietii laughing

| MaryaSiAtÂt explică (pentru AnemonaP):

Nu,nici nu ar avea de ce!

| KungFuBoy a răspuns:

Wow, pentru un moment chiar ma tenta sa pun mana pe telefon si sa te sun!, cand brusc m-am trezit la realitate si mi-am dat seama ca sunt pe TPU si ca este posibil sa primesc o funda?big grin

| Kazimir a răspuns (pentru KungFuBoy):

Îți fac eu fundă din prezervative folosite. Vrei?

| KungFuBoy a răspuns (pentru Kazimir):

Nuoh go on, ma simt generos in seara asta, pastreaz-o pentru tine!

| Kazimir a răspuns (pentru KungFuBoy):

Ai ajuns la un nou nivel de cerșeală a fundelor. Meriți ce îți pregătesc.

| KungFuBoy a răspuns (pentru Kazimir):

Eu incercam sa par amuzant, dar.asta e vad ca nu ma pot intelege cu tine

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Marry me

| MaryaSiAtÂt explică:

Bai oamnei buni,era o gluma,chiar daca multi nu ati inteles`o,poate ca nici eu nu am fost prea explicita! Sa stiti ca, nu sunt blonda, sunt satena...doar am vrut sa vad ce specimene sunt.

| MaryaSiAtÂt explică:

Mda...daca esti blonda esti proasta, nu? Stati linistiti ca, ce ai in cap nu tine de culoarea parului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ce varsta ai tu.
Nici macar intrebarea nu are sens (nu stiu de viata ta).
Adios amigos!

| NemNUZ a răspuns:

Nu mai trebuia sa scrii ca esti blonda, ne-am dat seama laughing

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Ce vrei sa-ti aduca Mos Craciun draga mea?