| Hollywood a întrebat:

Salut, ma cheama Alex am 14 ani tongue, si cred ca sunt indragostit de o colega de clasa[a 8-a]e destul de draguta, e nou venita in scoala, si nu stiu cum sa procedez ca sa-i arat ce simt pentru ea... dar nu vreau sa par obsedat de ea...Cred ca ar trebui sa ma descriu par saten, ochi caprui, 61 kg, 1, 70 inaltime. Ea e blonda cu ochi albastri la fel de inalta slabuta, forme.
Acum apelez la experienta voastra, cum sa procedez?
[Ms TPU]

3 răspunsuri:
| TheCoon a răspuns:

Frate, in primul rand trebuie sa te comporti frumos cu ea intotdeauna.Sa o saluti, sa intri in vorba cu ea.Ar fi bine sa o inviti in oras(daca nu poti direct prin mess, ii ceri doar id-ul) si o cunosti mai bine, vorbiti. Daca totul e ok isi va da seama ca o placi fara sa-i spui, va intalniti si a2a oara si tot asa.Apropo.ar fi o idee buna sa te grabesti daca e asa cum zici(blonda, ochi albastrii, etc) s-ar putea sa ti-o ia altii in fata si iti va parea rau. Ai grijahappy

| cristi_8689 a răspuns:

Uite un site care te-ar ajuta:http://www.fiibarbat.ro/cum-inviti-o-fata-in-oras/
P. S Sper sa te ajute!

| BoBo55 a răspuns:

Cel mai bun sfat e de la o fata ca si mine.deci te dai pe langa ea simplu. o mai inviti sa stea in banca cu tine si ii pui mana pew picior o mangai pe fata:X si apoi te apropi de ea si te mozolesti cu ea simplu la 14 ani nu sti?:-o