| mhn24 a întrebat:

Am 175 de ani si sunt virgin. Ce parere aveti despre mine?

35 răspunsuri:
| YoungHomie a răspuns:

O intrebare laughing cum a fost majoratul lu Vlad Tepes?rolling on the floor

| timeea7 a răspuns:

Ca esti un zombie:-ss

care mananca oameni...

si de aceea nu ai gasit fata potrivitabatting eyelashes

asa-i?big grin

| totem a răspuns:

Eu te cred si ti-am gasit perechea: http://www.tpu.ro/......rebare-ca/ aveti aproximativ aceeasi problema, cu exceptia varstei. Tu esti adult si ea e nou-nascuta, pe scara anilor vostri.

| Wladutz a răspuns:

Ai fost un tocilar si nu ai stiut sa te distrezi, ai fost plictisitor, ai fost innebunit dupa balade, nu-ti placeau fetele(am ajuns la cei 50 de ani ai tai)dupa aceea tot restul vieti tale pana in prezent ai stat numai in casa si ai trait ca un parazit pe spatele parintilor tai(am ajuns la 80 de ani ai tai), de la 80 de ani pana acum tot iesi afara si te plimbi din casa pana la cimitir sa o intrebi pe maica-ta si pe taica-to ce fac acolo in pamant si de ce nu ies afara neintelegand ca au murit, iar peste 4 ani vei muri intr-un avion care se prabuseste intr-un vapor care se scufunda intr-un vartej de apa.

Este adevarat ce am zis:d?winking

| StillHuman a răspuns:

Esti vampir? Lol.