| NightWing a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat care este virgin?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare are educația și concepția sa.
Nu etse nimic ieșit din comun, este genul de băiat cuminte până când se va îndrăgosti de o fată/femeie cu care să devină și bărbat!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

O parere buna, bravo tie ca nu ai intrat in lumea destrabalarii

| Sabyynna a răspuns:

Este cel mai dragut lucru din lume:X. Doar pentru ca esti baiat nu inseamna ca trebuie sa te culci cu orice fata care iti iese in cale, ci trebuie sa o astepti pe cea potrivita.

| diana22 a răspuns:

Toti baietii au fost sau inca sunt.Mi se pare o prostie ca sunt considerati de altii urati, fiecare decide cand e momentu si cu cine vrea. poate asteapta o persoana mai speciala.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

De admirat, inseamna ca acel baiat nu e un nesimtit care sare la instincte.

| adelolyta a răspuns:

Parerea mea este ca e un baiat de nota 100:X desigur a fi virgin ( ca baiat) nu inseamna a fo pampalau sau chestii de genul ca nu este in stare ''sa rezolve'' o fata, ba din contra este un baiat de milioane care stie sa iubeasca si cauta fata sau femeia speciala si facuta pentru el :X:X

| Wøodenpints a răspuns (pentru adelolyta):

Sau un *** notoriu care ar vrea să găureascăsi el ceva, da e prea prost ca o fată să-şi desfacă picioarele în faţa lui.

| RAY a răspuns:

Fi linistit nu-i nici o problema eu consider ca sexul trebuie sa apara dupa 25 de ani de aia se si vede societatea noastra destramata cum e, sexul cu prima fara cu care te casatoresti e demonstrat ca dureaza o viata mai ales daca ambii sunt virgini, nu baga in seama lumea rea e viata ta, nici eu nu prea le-am avut cu fetele am avut una apoi gata bine aia ma omorat cu ipocrizia ei, ca sa nu inebunesti din cauza lipsei sexului baga masturbare periodic nu uita sexul e un act matur nu copilaresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este stramt.Cei loviti in bostan, ii striga prietenii; bai largule.sau; ai castigat rozeta de aur?

| Demonull a răspuns:

Depinde,daca are 12 ani e normal, daca are mai mult de 18 ori e urat ori e gay.

| adriang95 a răspuns (pentru Demonull):

American Pie nu e real life...

| Ella3133 a răspuns:

In ziua de astazi virginitatea a ajuns o calitate iar daca tu ai peste 15 ani si esti inca virgin ei bine FELICITARI(fara glumawinking )

| DaniAdrian a răspuns:

Daca un baiat este inca virgin asta inseamna ca e cu capu pe umeri si este sigur pe el ca inca nu a gaasit fata protrivita pentru el.

| CarmenElenaa a răspuns:

Depinde de varsta. la 14 ani e ok. dar de la 20 + mi se pare penibil raised eyebrows

| i86e2 a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Trebuie să recunosc că sunt de acord cu tine. Virginitatea după 20 de ani mi se pare și mie penibilă.

| CarmenElenaa a răspuns (pentru i86e2):

Ma bucur ca nu sunt singura care cred asta!

| Cryis a răspuns:

Super tare! Asa ceva e mai rar si decat o fata virgina! Sper sa nu iti fie rusine niciodata de ceea ce esti!

| camarero a răspuns:

Depinde la cati ani... Ca asa de can te nasti si pana la o anumita varsta esti virgin

| NightWing explică (pentru camarero):

23 ani?

| camarero a răspuns (pentru NightWing):

Normal... mi se pare ca de la varsta asta nu prea e normal, fiindca ai cam crescut si trebuie sa incerci.