| bogdan324 a întrebat:

Am accidentat dacia
http://img710.imageshack.us/img710/8097/samp005op.png
ce sa-i spun sotiei acum?

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Macar de-ai fi facut-o in viata reala D:

| Bogdanux a răspuns:

Daca vrea s-o faceti pe capota masinii, poate se indreapta tabla.

| lalalalallll a răspuns:

Că nu îmi pasă.

| MimiPopescu a răspuns:

Nu poti accidenta Dacia! E ceva imposibil. Ca si cum ai spune, l-am lovit pe Chuck Norris!

| yomisam a răspuns:

Repar-o repede cu pachete de tigari goale laughing

| Needle a răspuns:

Ca i-ai dstrus masina si apoi o trimiti sa faca baie cu sampon racoritor...o sa vina apoi sa te pupe laughing crede-ma iti spun din experienta (era o rclama) laughing

| bogdan324 explică:

L-am gasit pe mecanicul Nea Ilie, e expert in reparat dacii, dar a cerut cam mult...3 lei! Parca e jaf armat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, Hei!
Eu joc GTA România, GTA Vice City, GTA San Andreeas.
Ştiu, ştiu majuscule...
Ştiu, ştiu am o obsesie.