| AlQaeda a răspuns:

Primele 2 linkul-uri care nu le-a postat bine =))))) :
http://img855.imageshack.us/img855/7430/0407111927001.jpg
http://img710.imageshack.us/img710/1252/0407111918001.jpg

era sa ma piş pe mine la prima poză =))
parca ai fi pui de popândău =))

44 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Esti frumos...ca din c*r scos.

| LoL a răspuns:

M-am indragostit...

de porcul de la tara!

| RockaruL a răspuns:

Daca mai faci semnul rock cu fata aia calcata de tren s-ar putea sa iti arat eu alt semn...

Răspuns utilizator avertizat
| AlQaeda a răspuns:

Aşa eşti de frumos ca o sperietoare de mistreţi rolling on the floor)

| lipitoOarea a răspuns:

Scuze,... tocmai beam suc. Acum trebuie sa iti ceri tu scuze...sucul meu a ajuns pe pc-ul meu.Esti bestial parca ai facut foamea `46. Apropo, ce ai mancat ultima data? Sau mai bine zis cand a fost ultima data?

| Gandăr a răspuns:

Mai bine nu arătai poze cu tine.
Părerea mea, mie nu-mi placi. Dar sunt sigură că există fete care o să te placă.

P.S. Nu sunt pupincuristă, vreau doar să-l încurajez. happy

| WhiteWolf7 a răspuns:

Fara, suparare, dar esti o rusine pentru semnul pe care il faci, si pe deasupra esti de-a dreptu' oribil.De fapt poti sa te superi ma doare-n dos daca te superi sau nu, da nu mai face semne d-alea ca daca te recunosc pe strada fix la Reanimare ajungi...

| AnaBlackVampire a răspuns:

Un singur cuvant: cocalar (majuscule)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Aici o sa te ia toti peste picior.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Sa nu mai faci asta ever! I don't want to see

te-as pune pe post de sperietoare de ciori! D:

P.S: Srry. asta e parerea mea! whistling

* Robot tampit *
*Robot tampit care se baga unde nu`i fierbe oala * frustrated

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

esti mai stresant ca tata! I don't want to see

| BOOBZen a răspuns:

Ma uit la tine, si-mi creste glicemia

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cel putin ai postat pozele la categoria perfecta!laughing

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cel putin ai postat pozele la categoria perfecta!laughing...

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Cel putin ai postat pozele la categoria porivita.laughing

| Piuliță a răspuns:

Da...esti frumos cu spume, mirific.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Esti esti esti esti groaznic momaie mai bine

| LNK a răspuns:

Bai deci n-am ras la prima poza cat am ras la replica lui AlQaeda cu puiul de popandau. rolling on the floor

| Simo0 a răspuns:

Eşti frumos cu crengi, minunat.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Ai fata de spate de soba, daca as stii ca o sa am un copil ca tine m-as sinucide

| smile20000 a răspuns:

Aici toti o sa te ia peste picior

| patrick98 a răspuns:

Ai o fata de tras vagoane.

LOL

| alliss a răspuns:

Spune-i Ralucai sa-ti stearga intrebarea daca nu vrei ca cineva sa faca infart aici si sa-l/ sa o ai pe constiinta toata viata straight face

| Bibuşca a răspuns:

Error!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce chip angelic ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@epurila nu intelege gresit, nu tiam vazut comentariulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragule frumos doar tu te vezi

probabil intr-o ligura ca oglinzile se sparg!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa...Făt-Frumos din budă scos.