| BogdanBăă a întrebat:

Am auzit ca comicurile sunt la moda asa ca am facut si eu catevva
http://i.imgur.com/Z00Vn.png
http://i.imgur.com/KK45V.jpg
Sa mai continui?

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cine te-a păcălit că-s la modă?

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ai dreptate, comicurile sunt la moda.Dar stii ce? plagiatorii nu...

| DaVà a răspuns:

Ai vazut ca la ultimul ai scris copii cu 3 de i?

| Ciufuliciii a răspuns:

Si eu am auzit ca comicurile sunt la moda sunt smechere ca cafeaua si bune ca carameaua.happy

| AikkoxD a răspuns:

>că comicurile
Nu, apucă-te de droguri.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| Cristianne a răspuns:

Da,genial,șmecher,amuzant,mirobolant,magnific...plagiat.

| Wøodenpints a răspuns:

Al doilea e retard. Ce-i gresit în a lua banii dintr-o cutie de donaţii?

| MrsDraguttza a răspuns:

Ca, comicurile
cateVa

P.S. eu de obicei eram draguttza cu toti utilizatorii dar mi-am zis ca nu merita sa ma injure toti ca sunt draguta deci incep si eu sa corectez si sa vb urat cu toti laughing

| DWDT a răspuns:

Cine ti-a zis ca sunt la moda: Te-a mintit.

| xRainyDay a răspuns:

Sunt copiate ambele.
Vai de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| robinho17 a răspuns:

Nu mai continua...cand nu sunt facute de tine..adica pe bune fa o diferenta dintre prima si a doua.

| COSMIN457 a răspuns:

Da continua

Răspuns utilizator avertizat
| Dany99 a răspuns:

Mda apucate de mario prietene ca astea nu sunt bune de nimic

Întrebări recente