| GeoXD a întrebat:

Http://i.imgur.com/Z00Vn.png

Idee : NoChanceForUs
Desene : eu :)

Gluma e cam seaca, dar merge cand nu ai alte ideei XD

9 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Uau. straight face Prima dată mă gândeam: "În sfârşit cineva care a făcut un comic şi îmi pot bate joc.", dar comicul e chiar reuşit.

| GeoXD explică (pentru AnneBre):

Mai usor e sa iti bati joc de aia care pun intrebari naspa la categoria asta, sau aia care chiar fac comicuri, dar le fac de cacao decat de aia carora macar le iese ceva XD

| NoChanceForUs a răspuns (pentru GeoXD):

Ideea mi-a venit după ce i-am zis unei cerșetoare care stătea pe jos că va răci la ovare dacă mai stă pe trotuar, că e foarte rece.

| AnneBre a răspuns (pentru GeoXD):

Dacă ar fi să îi înjur pe toţi cei care pun întrebari la categoria greşită, mi-ar lua toată ziua...

| GeoXD explică (pentru NoChanceForUs):

Tu faci tot felul de chestii ciudate. (am vazut acum ceva vreme video-ul ala cu "caut meditatoare"), dar esti plin de imaginatie, se compenseaza. Not bad happy

| NoChanceForUs a răspuns (pentru GeoXD):

Offtopic:
Ai avatarul ăsta încă de acu ani de zile când ne-am cunoscut noi.laughing Când am postat melodia aia cu Bieber și Slipknot la întrebarea ta.

| GeoXD explică (pentru NoChanceForUs):

Da,asa e laughing si tu credeai ca-s baiat, imi ziceai frate, dude, omule bla bla.si eu tot ziceam ca-s fata happy eh, ce vremuri

| Unicucebeea a răspuns:

Mie imi place:daca te gandesti bine e chiar comica si te pricepi la desene seci adica numa bune pentru comicuri insa mai lucreaza la replici pentru nu prea se inteleg, in rest imi place! Chiar imi place!

| Queensway a răspuns:

Amuzant laughing