| Saiko10 a întrebat:

Am baut 3 litri de noroc si inca nu ma simt mai norocos, totusi am noroc ca mai am 3 litri.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le bei pe toate trei. Apoi să îți cauți norocul prin șanț.

| Saiko10 explică (pentru sadrian46):

Sa ajung in sant de la 6 litri de bere? laughing)

| sadrian46 a răspuns (pentru Saiko10):

6 litri cu 5% alcool înseamnă 3OO ml de alcool, nu? Se poate ajunge departe.

| Saiko10 explică (pentru sadrian46):

Nu daca ai rezistenta. singura data canda am picat intr-un sant a fost cand am baut 3 sticle de vodka(750 ml)

| sadrian46 a răspuns (pentru Saiko10):

750 ml *3=2250 ml. cu concentrație de 40 de grade alcoolice, vodcă, egal 1 litru de alcool. Ce norocos ficat ai! Am condus un prieten la groapă la 41 de ani. Diagnostic degradare alcoolică totală. Avea o rezisență ca tine. Rădea o jumate de tărie, apoi conducea motocicleta.

| sadrian46 a răspuns (pentru Saiko10):

Am avut un prieten, decedat la 41 de ani cu diagnosticul degradare alcoolică totală. Așa a început și el ca tine. Ești pe acelaș drum.

| Saiko10 explică (pentru sadrian46):

Doamne ajuta sa ajung si eu asa, poate si mai devreme.

7 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ești norocos oricând și oricât, totul e să te țină buzunarul și stomacul.