| aicipentrutine a întrebat:

Hey guys^^! ieri am baut 3 litri, 5 de apastraight facelaughing. nu stiu cum. dar am facut educatie.am baut un litru. apoi inca doi. dupa cateva orestraight face. ma simt bine... dar totusi.se poate intampla cv daca beau multa apa?straight face. pentru ca nah, am auzit ca slabestewinking! alceva?:

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu slabeste si nu vei pati nimic, apa e sanatoasa si hidrateaza organismul, tine si de foame.

| price a răspuns:

Nu, nu slabesti de la apa doar iti hidrateaza corpul...nu-ti face problema ca nu patesti nimic de apa...eu am baut 10 litri intr-o seara in max 5 ore de septica pe pahare de apalaughing)))