| anonim_4396 a întrebat:

Am mâncat o ciupercă roz si acum am amețeli si am pete mov pe limbă. E normal?!(VORBESC SERIOS!)

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O sa te transformi într-o fetiţă powerpuff

| anonim_4396 explică (pentru Comeandtellmesomething):

Si eu sunt imbracata in negru, asta inseamna ca ma voi transforma in Matrix?

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar daca ai şi verde pe tine.

| anonim_4396 explică (pentru Comeandtellmesomething):

Sunt in doliu, azi nu am facut istoria, ca profu nu avea dispozitie, a murit. deci nu pot sa port negru pina la anul, dar totusi, arat ca Matrix, dar asta nu inseamna ca chiar voi fi posibila urmasa a lui, nu? laughing

| ReallySomebody a răspuns:

Doamne de ce iti faci griji rolling eyes. totul e in ordine!

| domnulgoe a răspuns:

Daca e roz, e ciuperca pentru fetite, dar nu inteleg de ce si-a facut efectul la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa fie normal, imbracate tot in mov, vopseste-ti parul in mov laughing, si totul o sa fie okwinking

| Wladutz a răspuns:

Daca ai vorbi serios nu ai pune intrebarea la T/A