| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de nume interesante pentru avatarul meu pentru ca cel de acum nu imi place si chiar nu imi vin idei... Ajutor?! sad

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Topor. (nu întreba)

| Exilee a răspuns:

Alege din poreclele unor persoane din generatia mea: cosciug, balamuc, puscarie, gusa endemica, gelu dobitocescu, nebunus disparitius ( aceasta persoana este cautata de catre CIA) si revin iemdiat ca momentan nu-mi le pot aminti.

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

laughing......gusa endemica? serios...laughing

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma intreba pe mine. De-lungul timpului acest "nume" i-a fost "retusat".

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Nume mai normale nu stii...laughing

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am auzit deloc de "normal".

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Cumpara-ti un DEX...laughing

| Exilee a răspuns (pentru anonim_4396):

Carti? :O Mai bine o partida de sex...

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Da da ....la ce ma gandesc si eu suntem in secolul 21. laughing...laughing

| anonim_4396 explică (pentru Exilee):

Deci pana la urma nu o sa imi dai niste nume normale nu puppy dog eyes...sad

| zurick a răspuns (pentru Exilee):

Off,Ywar

| Ayako a răspuns:

Suricată.

| JohnCena02 a răspuns:

Mynamenemoprostu2013