| Bibibiabianca a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru nume de campanii anti bullying (eu si colegii mei facem un proiect la școală despre asta si nu stim ce nume sa ne punem la echipa) am vrea niste nume originale si interesante. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Draga Bianca, pentru ca sunteti un grup si vad ca te erijezi in conducatorul grupului, ca sa nu ai neplaceri, fa bine si discuta aceste lucruri cu cei din grupul tau.
Numele grupului, programul, subiectele si tot, se discuta in grup, cu membrii grupului, nu mergi tu pe la vecini, prieteni, forumuri sa discuti cu altii, ceea ce ar trebui sa discutati cu echipa ta, fiindca risti sa fii data afara, fiindca nu-i normal asta.
Asd\culat de grup, discutati intre voi, dezbateti, inventati, ca de aceea aveti un grup anume.