| amiX a întrebat:

Am nevoie urgenta de bancuri!

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La spitalul de urgență se dau pe gratis.

| Zendaa a răspuns:

Mama ta maria117...MAMA TA!

Răspuns utilizator avertizat
| IngerG a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| muzicadepoveste a răspuns:

De ce ai urgent nevoie de bancuri?

| amiX explică (pentru muzicadepoveste):

Ca fratele mau mai mic imi zice sa i zic glume cand il duc la scola si daca nu i zic nu vrea sa mearga la scola e cam rasfatat

| muzicadepoveste a răspuns (pentru amiX):

Se intoarce copilul dupa prima zi de scoala si le spune parintilor:

- Gata! De azi la scoala nu ma duc!

Parintii intreaba:

- De ce?

La care copilul raspunde:

- De scris nu stiu! De citit nu stiu! Si nu-ti dau voie nici macar sa vorbesti!

Anunt intr-o cantina pentru studenti:

"Stimati studenti! Nu aruncati mancarea pe podea, trei caini au murit deja".

| DeZzy a răspuns:

Doua maicute intr-o masina. Dintr-o data, pe capota masinii apare un demon.
Prima maicuta:
-Maicuta, dai cu aghiasma, dai cu aghiasma!
Maicuta da cu aghiasma dar nimic.
-Maicuta, dai cu mir, dai cu mir!
Maicuta da cu mir dar nimic.
-Maicuta, dai cu crucea, dai crucea!
La care maicuta ia o cruce si striga:
- IESI IN CRUCEA MATIII!

Stiu ca probabil nu e un banc potrivit pentru fratiorul tau dar nu m-am putut abtine. Bancul e pentru tine laughing