| anonim_4396 a întrebat:

Am numarul fiarei la utilizatori ignorati si imi este teama de asta, acum ma gandesc ce sa fac sa trec de 666 sau sa duc suma in jos, cum este mai crestin?

666 utilizatori ignoraţi

20 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Mai crestin e sa dai fiara cu picioarele in sus.
Baga mare, mai ai destul pana la 999winking

| SilentRain a răspuns:

Mare brânză, mai treci o gagica de a ta in lista si faci 667, dar după aia o sa rămâi cu 98 de gagici thinking asta e un paradox

| Dalmore a răspuns:

Mai iarta din ei.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Pisicuto ateu crestin laughing laughing

| Justme1997 a răspuns:

Inapoi nu mai dai, mergi tot inainte laughing eu am doar 3

| RAY a răspuns (pentru Justme1997):

Mai vorbim dupa 7 ani, nu e bine sa pastez cifra diavolului in profilul meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai taie din ei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Diabolico vrei sa-i tai? jesus ce ganduri te posedeaza

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu la aia mă refeream, dar dacă tu la asta te-ai gândit când ai citit.....cred că mai degrabă tu eşti cel diabolic.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai sunt, am numarul fiarei in profil

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi atunci schimbă-l, dar vezi să nu ajungi să ignori tot TPU-ul că dup-aia o să te vedem vorbind singur pe aici la întrebările tale. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Abia astept sa vad daca o sa imi dau fundita si ce voturi imi voi da la raspunsuri

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păcat că nu îţi poţi da singur fundă şi evaluări. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu pot nici sa ma ignor sau sa imi dau cerere de prietenie dar, felicitari imi pot da, ce bucurie imi ofera TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Felicitările se duc repede. sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destule, 15 ofera TPU per zi si mesaje nelimitate, parerea mea nu vad rostul sa fie nelimitate nefiind un site tip chat

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ee nu le vezi rostul, o să vezi ce bine o să-ţi prindă când o să vrei să vorbeşti tu cu tine.winking

| Andrei0G a răspuns:

laughing
Ori renunți la unu...care e cel mai „recent"? Sau ignoră-mă și pe mine să ai 667winking dacă nu vrei să renunți la cineva.winking

| RAY a răspuns (pentru Andrei0G):

Ia auzi ce bun crestin se ofera el

| Andrei0G a răspuns (pentru RAY):

laughing this is the life