| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti scoate pe cineva din lista de utilizatori ignorati? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Intri la „Utilizatori Ignorați" (din lista opțiunilor din stânga) și selectezi „Stop ignor".
Nu știu dacă am explicat suficient de clar, îți las link-ul unui tutorial de pe youtube?

| Naяutσ a răspuns (pentru Diabolique):

Da, te rog.

| Naяutσ a răspuns (pentru Diabolique):

Gata am gasit, doamne ce evident era laughing

| suităr a răspuns:

Utilizatori ignorați=>caută in listă+. Stop Ignore.

Greu, nu?

| Naяutσ a răspuns (pentru suităr):

Era miezul nopti si nu mi-a dat in gand sa caut pe-acolo, de ce te-ai deranjat sa raspunzi daca deja am aflat cum? -.-

| suităr a răspuns (pentru Naяutσ):

Dar n-a fost nici un deranj big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tpu.ro/intrebari-frecvente
Cauta acolo

| c0ton a răspuns:

Dai pe Logat ca Naruto apoi pe Utilizatori ignorati si in dreapta utilizatorului ignorat dai pe Stop ignore.