| Aicha_7433 a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de ceva timplaughing
pisicile iubesc? >:"
cainii stiu ca da, (un caine m-a salvat de la innec) dar dracusorii astia? thinking

5 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

De ce sa nu iubeasca? Daca nu ar iubi ar fi ca un tigru si tera manca!
De exp eu plangeam odata si pisica mea destul de rea de altfel a venit langa mine si a inceput sa toarca si sa se dea pe langa picioarele mele si eu o tat hasiiam sa meraga de langa mine si nu voia sa plece s-a urcat pe canapea si a venit langa mine si dai cu torsu si a inceput sa se intinda la mine in brate pana am inceput sa rad.
Sau odata plangeam din pricina unei note ce stiam ca va stica media si m-am pus in fata ei si am inceput sa vb cu ea si deodata numa o vad la mine icepe sa dea cu boticul ei pe fata mea si sa-mi linga lacrimile,

Logic ca si cainii iubesc A DOG=A BEST FRIEND 4EVER.

Asta e explicatia mea

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Chiar dacă sunt niște drăcușori, pisicile iubesc, la fel cum și cățeii iubesc!

| LoliTa_7237 a răspuns:

Nu suport pisicile si nici ele pe mne...mai ales psika prietenei mele

| DmnProfesoara a răspuns:

laughing)Pe mine m-au enervat din totdeauna pisicile. Daca nu le tineai in casa plecau peste tot unde vedeai cu ochii, trebuia sa le dai de masncare si sa le alinti...Insa,na daca ele ezista pe pamant inseamna ca Dumnezeu a stiu ce a facut cand le-a creat.Insa, sincer nu prea imi imaginez o pisica care m-ar salva sau care ar fi loiali omului.

Cel putin la mine, cand cineva este beat si incepe sa se dea in vorba cu mine, catelul meu incepe sa latre si nu il lasa sa se apropie.Cand il strigi vine, daca nu il hranesti o zi nu face greva si nu mai latra sau chestii de astea.laughing)
Cel putin asta e parerea mea.tonguebig grin

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Mda... dar cam raarr restul sunt doar lingusitoare