| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Mai mult este a unui prieten cum sa spun. plecat. [Aceasta intrebare poate avea un raspuns chiar de la microbisti]. Cum s-ar manifesta Gigi Becali daca ar ramane fara oile lui?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Oile mele oitze nuuuuuuuuuuu ce am facut doamne nuuuuuuuuuu vreau oile oile oile mele imi vreau oile inapoi baaaa baaaaa oile mele +injuraturi+http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Mă piș pe el.

| Pufi1999 a răspuns:

Si-ar cumpara altele ca are bani

| herro a răspuns:

I-ar pune pe jucătorii de la steaua sa facă ca oile prin curte pe la palat.Amuzant o sa fie când o săi mulgă!