| andraaa12 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca GTA SAN ANDREAS...cum pot merge inainte cu avioanele sau elicopterele?

10 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Nu stiu exact ce sa zic, in San Andreas inca nu am apucat sa ma "plimb" cu avionul, dar ce stiu din Vice City, acolo cu 6 si 9 mergeai inainte si inapoi(numerele din dreapta, de la Num Lock)

| uite aici a răspuns:

Controlezi de la W, A, S, D. exact ca si sagetile. la avion e mai complicat...trebuie sa tii apasata tasta 8 (din dreapta) un timp, si doar apoi poti merge inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apes pe,, w"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi butonul de inaintare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi tasta 8 de la num lock ca sa mergi in fata si casa mergi in sus pe 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai decolezi cu w apoi dai pe num lock 8 si mergi de sageti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pilotaz jumpjetu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cifrele din dreapta a minii pe cifrele 9 6

| Al3csRullz a răspuns:

Cu avionul te duci in felul urmator W-inainte Q si E stanga si dreapta si mouseul il folosesti in loc de A si D. Elicopterele la fel