| Kazimir a întrebat:

Am o nevastă superbă, un corp de invidiat, o casă mare, o grămada de bani și mulți prieteni. SIMS te iubesc. :X

Forever alone lvl 100+

32 răspunsuri:
| Kazimir explică (pentru Woodenpints91):

Sunt singuru care în sesiune nu învață că deja a facut-o în timpul anului? laughing Doar ce mai citesc să fiu 100% sigur că nu mă fac de căcat la examen.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kazimir):

Nici eu nu învăt în sesiune, dar am zis că nu-mi instalez jocuri pe pc...să mă simt eu mai confortabil psihic crezănd că nu-mi pierd vremea în loc să învăţ. De obicei când deschid cursurile mă ia somnul, şi nu înţeleg de ce thinking