| cristinicadulcica18 a întrebat:

Am o veste proooasta! Mi s-a stricat becul de la frigider.crying

42 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uof, cum o să mai vezi salamul acum?

| єχcєєℓ a răspuns:

Băi îți dai seama.Cum e tradiția la morți 1 an de zile trebuie să ții o lumânare lângă frigider.

| suităr a răspuns:

Omfg! Omfg!

*peste 5 ore*

Ce pușcă de vânătoare i-ai făcut de s-a stricat?; _;

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi mie...

De câţiva ani şi nimeni nu se deranjează să-l repare! crying

| ww2Totenkopf a răspuns:

Made in China.

| Naяutσ a răspuns:

Numai cauta prin frigider noaptea! devil
Te ingrasi, las ca-i bine ca s-a stricat laughing

| Neverwas a răspuns:

Nu se poate! crying
Orice, dar nu becul de la frigider! crying
Cu ce ti-am gresit, Doamne?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repara-l.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Cumva, intr-un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă vina pe Voltaj.

*fără inspiraţie*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o idee! Care-i problema? straight face Daca e fabricat in china frigideru, n-ai ce-i facehee hee. La ce iti trebuie? Daca aprinzi lumina la bucatarie o sa vezi happy Dar oare daca se ia curentul, sau mai rau? Se strica becul de la bucatarie? sad Ce te faci? sad Mda, stiu, nu e prea amuzant, dar m-am stors de glume pe azi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi asta-i o veste proastă? Mie nu-mi mai funcţionează butonul " porn " de la telecomandă. Aşa ceva...

| cristinicadulcica18 explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate problema ta este mult mai grava decat a mea. Cum rezisti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Cu greu. Sunt pe punctul de a ceda nervos. Butonul ăla reprezenta una dintre cele mai importante părţi a vieţii mele. E aşa de pustiu şi de trist totul de când s-a stricat.

| cristinicadulcica18 explică (pentru anonim_4396):

Vai...foarte trist imi pare nespus de rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu enimic oricum frigiderul tau e gol

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu imi pasa nici de bec, nici de tine. Funda?

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Stiiii...ma intreb oare de ce in tara asta exista anumite,, specimene" care isi arata "inteligenta " si creierul lor cat o aluna prin comentarii rautacioase...nu ti-am facut nimic. Nu ai bun simt. Iar daca nu-ti pasa vezi-ti de FRIGIDERUL tau cu lumina stralucitoare si nu mai COMENTA AIUREA!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Deacu' sunt un "specimen" cu o inteligenta sub medie daca nu imi pasa de lada ta frigorifica pe care o numesti frigider?

Sa astepti de la mine comentarii prietenoase de la mine, cand ai pui intrebari potrivite categoriei. T/A trebuia sa ma faca sa rad, nu?

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Mai fetita sau biete ca sa nu spun specimen... Daca nu te intereseaza si nu te fac intrebarile mele sa razi atunci foloseste-ti bucata aia microscopica de sunca pe care o numesti creier si nu-mi accesa intrebarile. Iti dau o funda pentru prostia ta FELICITARI! Acum poti sa treci la nani! somn usor.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Uite, ma, sunt alintat de o fata de 13 ani care nu suporta parerile proaste la adresa ei. Interesant.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Auzi ..iti mai spun o data : Daca nu iti plac itrebarile mele NU raspunde la ele si nu le accesa. Da? Nu esti obligat sa raspunzi la toate intrebarile mele! Tu faci asta din rautate si din prostia pe care o ai. Te crezi mare si tare daca te porti urat cu unii? Pun ce intrebari am eu chef! Daca nu-ti place plimba ursu'! Clar? A si nu am 13 ani am 15. Dar tu nai mult de 7 nu cred ca ai. :/

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Exista unele persoane care spun niste tampenii pe care le vor amuzante, apoi se asteapta sa li se aprecieze de catre toata lumea retardismele pe care le scuipa. Daca, fereasca Dumnezeu, nu rade cineva la postarile lor idioate, incep sa faca(,) ca toti dracii.

Acum revenind la tine, fara vreo legatura cu ce am scris mai sus: Iti raspund la intrebari pentru ca pur si simplu am dreptul. Exista buton de report! Daca nu il gasesti, bombardeaza-ma cu un PM, si te voi ajuta.

Cum tu ti-ai exercitat dreptul de a-ti da cu parerea in legatura cu varsta si cu nivelul meu de prostie si rautate, asa ma iau si eu de intrebarile tale.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nici nu am spus ca nu ai dreptul sa raspunzi e parerea ta. Dar totusi la limita de bun simnt.Esti singurul care nu e de acord cu intrebarile mele. Stii unde ma doare de tine si de parerile tale fix in pix. Asa ca te rog frumos OCOLESTE-MA prin stanga si dreapta si JET.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

"Nu imi pasa nici de bec, nici de tine. Funda?"

Unde am fost nesimtit?

Si inca ceva, daca sunt singurul care nu are mila(da, din mila ai primit comentarii pozitive), crezi ca poti sa vorbesti asa?

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

De ce vorbesti tu in numele tuturor? nu sunt singura de pe TPU care intreaba chestii din astea! Am dreptate iar tu nu vrei sa recunosti din obsesia ta bolnava! Pai eu in locul tau daca nu-mi placea de o persoana nici nu ma mai oboseam si nici nu imi mai pierdeam minutele pentru o intrebare nevinovata. Asa ca foloseste-ti minutele tale incredibil de pretioase pentru intrebari mai " inteligente". Esti prost daca imi mai trimiti vreun mesaj.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Hai sa iti spun ceva. Ce preferi: Sa iti spun eu acuma ca ai glume de dobitoace, sau sa te duci si sa strigi in gura mare pe strada " Am o veste proooasta! Mi s-a stricat becul de la frigider."?laughing

O fac creativ, nu pentru ca sunt prost. Mi-ar displacea ca in viitor, seful firmei la care voi lucra sa fie unul care sta toata ziua pe TPU punand intrebari despre unicorni si becuri stricate!

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Se vede ca esti prooost. Uite pentru mine tu nu insemni nimic ba chiar imi provoci sila! Ba frate daca nu-ti place ceva pleaca. Acum pe bune... de 2 zile ne certam pe o tampenie. Ti-am inteles mesajul bravo. Acum gata. Daca tu te crezi mai destept decat mine atunci nu te certa cu o pustoaica de 15 ani. Citeste o varte plimba-ti catelul! ORICE doar lasa-ma pe mine si pe intrebarile mele "prostesti" in pace. Daca nu-ti place tie asta e. Oauuu. Dar sa stii ca mai sunt oameni in tara asta care au 7 ani de acasa si simtul umorului. Ce vrei nene? asta e daca mi s-a stricat becul. vad ca esti foarte suparat pe tema asta. PS: nu-ti nai pierde timpul cu mine ca nu o sa fie bine!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Am spus ca nu imi pasa de tine, iar tu ai izbucnit. Ia mai gandeste-te.
Ma ataci, ma faci "prost", "specimen", doar pentru ca nu imi pasa de tine.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Vaii sper sa nu plangi la mamica. Daca nu-ti pasa de mine lasa-ma si nu mai trimite mesaje idioate cu asta. Si nu te mai certa. Daca nu-ti pasa atunci nu ma mai baga in seama. LASA-MA. nu ai ocupatie si te certi cu mine. Ouuuuaaaauu specimen este o "injuratura" ingrozitoare. Sper sa nu ramai marcat cu asta pe viata. Ce ai sa faci? Ma parasti la mami ca am spus ca mi s-a stricat becul la frigider? esti PENIBIL! Mai ales ca tu continui sa-mi trimiti incontinuu mesaje idioate. Fetita baiat ce oi fi tu lasa-ma in PACEEE. E o tara libera am dreptul sa pun orice intrebare. Iar tu vezi-ti de treburile tale si nu mai comenta AIUREA.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

E o tara libera, am dreptul sa dau orice raspuns.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Da dar nu la mine. Eu nu m-am luat prima de tine. Mergi la altcineva pe care sa-l plictisesti cu prostiile tale de comentarii. Eu nu ti-am facut nimic tu te-ai luat primul de mine. Nu ai ce face? nu? ai face un bine planetei daca te-ai arunca de pe un pod cu o piatra legata de gat. Care e problema ta suferi de o boala psihica? Acum pe bune? Ai spus ce ai avut de zis si eu am spus ce am avut de zis asa ca acum inceteaza si foloseste-ti aluna aia pe care tu o numesti creier si LASA-MA IN PACEEEE! Copil razgaiat ce esti.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

De ce nu la tine? Nu suporti cand cineva spune despre tine altceva in afara de lucruri bune? Draga mamii!

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nimeni nu e perfect.

| boss97 a răspuns:

Te omoara mata si cu tactu.

| cristinicadulcica18 explică (pentru boss97):

Nu ma omoara pentru ca nu l-am stricat eulaughing s-a stricat singur.

| Cristina64 a răspuns:

crying(((((( Schimba-lcrying((