| cristinicadulcica18 a întrebat:

Am o veste proooasta! Mi s-a stricat becul de la frigider.crying

42 răspunsuri:
| Cristina64 a răspuns:

crying(((((( Schimba-lcrying((

| Neverwas a răspuns:

Nu se poate! crying
Orice, dar nu becul de la frigider! crying
Cu ce ti-am gresit, Doamne?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Made in China.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repara-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă vina pe Voltaj.

*fără inspiraţie*

| david1234567890 a răspuns:

GO IN CHINA și ia-ți altu. http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_aeroporturi_din_Rom%C3%A2nia Alegeți un aeroport :)

| david1234567890 a răspuns (pentru david1234567890):

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Cumva, intr-un fel.

| єχcєєℓ a răspuns:

Băi îți dai seama.Cum e tradiția la morți 1 an de zile trebuie să ții o lumânare lângă frigider.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o idee! Care-i problema? straight face Daca e fabricat in china frigideru, n-ai ce-i facehee hee. La ce iti trebuie? Daca aprinzi lumina la bucatarie o sa vezi happy Dar oare daca se ia curentul, sau mai rau? Se strica becul de la bucatarie? sad Ce te faci? sad Mda, stiu, nu e prea amuzant, dar m-am stors de glume pe azi...

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu imi pasa nici de bec, nici de tine. Funda?

| suităr a răspuns:

Omfg! Omfg!

*peste 5 ore*

Ce pușcă de vânătoare i-ai făcut de s-a stricat?; _;

| Musique a răspuns:

Uof, cum o să mai vezi salamul acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi asta-i o veste proastă? Mie nu-mi mai funcţionează butonul " porn " de la telecomandă. Aşa ceva...

| cristinicadulcica18 explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate problema ta este mult mai grava decat a mea. Cum rezisti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Cu greu. Sunt pe punctul de a ceda nervos. Butonul ăla reprezenta una dintre cele mai importante părţi a vieţii mele. E aşa de pustiu şi de trist totul de când s-a stricat.

| Naяutσ a răspuns:

Numai cauta prin frigider noaptea! devil
Te ingrasi, las ca-i bine ca s-a stricat laughing

| cristinicadulcica18 explică (pentru anonim_4396):

Vai...foarte trist imi pare nespus de rau.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Stiiii...ma intreb oare de ce in tara asta exista anumite,, specimene" care isi arata "inteligenta " si creierul lor cat o aluna prin comentarii rautacioase...nu ti-am facut nimic. Nu ai bun simt. Iar daca nu-ti pasa vezi-ti de FRIGIDERUL tau cu lumina stralucitoare si nu mai COMENTA AIUREA!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Deacu' sunt un "specimen" cu o inteligenta sub medie daca nu imi pasa de lada ta frigorifica pe care o numesti frigider?

Sa astepti de la mine comentarii prietenoase de la mine, cand ai pui intrebari potrivite categoriei. T/A trebuia sa ma faca sa rad, nu?

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Mai fetita sau biete ca sa nu spun specimen... Daca nu te intereseaza si nu te fac intrebarile mele sa razi atunci foloseste-ti bucata aia microscopica de sunca pe care o numesti creier si nu-mi accesa intrebarile. Iti dau o funda pentru prostia ta FELICITARI! Acum poti sa treci la nani! somn usor.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Uite, ma, sunt alintat de o fata de 13 ani care nu suporta parerile proaste la adresa ei. Interesant.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi mie...

De câţiva ani şi nimeni nu se deranjează să-l repare! crying

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Auzi ..iti mai spun o data : Daca nu iti plac itrebarile mele NU raspunde la ele si nu le accesa. Da? Nu esti obligat sa raspunzi la toate intrebarile mele! Tu faci asta din rautate si din prostia pe care o ai. Te crezi mare si tare daca te porti urat cu unii? Pun ce intrebari am eu chef! Daca nu-ti place plimba ursu'! Clar? A si nu am 13 ani am 15. Dar tu nai mult de 7 nu cred ca ai. :/

| boss97 a răspuns:

Te omoara mata si cu tactu.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru cristinicadulcica18):

Exista unele persoane care spun niste tampenii pe care le vor amuzante, apoi se asteapta sa li se aprecieze de catre toata lumea retardismele pe care le scuipa. Daca, fereasca Dumnezeu, nu rade cineva la postarile lor idioate, incep sa faca(,) ca toti dracii.

Acum revenind la tine, fara vreo legatura cu ce am scris mai sus: Iti raspund la intrebari pentru ca pur si simplu am dreptul. Exista buton de report! Daca nu il gasesti, bombardeaza-ma cu un PM, si te voi ajuta.

Cum tu ti-ai exercitat dreptul de a-ti da cu parerea in legatura cu varsta si cu nivelul meu de prostie si rautate, asa ma iau si eu de intrebarile tale.

| cristinicadulcica18 explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nici nu am spus ca nu ai dreptul sa raspunzi e parerea ta. Dar totusi la limita de bun simnt.Esti singurul care nu e de acord cu intrebarile mele. Stii unde ma doare de tine si de parerile tale fix in pix. Asa ca te rog frumos OCOLESTE-MA prin stanga si dreapta si JET.