| Ronni a întrebat:

Am observat ca tuturor va place sa scrieti povesti. De ce sa nu organizam un concurs? Cine dorește sa se înscrie? Dacă exista cel puțin 2 participanți o sa postez o alta întrebare la care o sa răspundeti cu povestile voastre. După cine dorește votează (voturile participantilor nu se numără) si alegem un câștigător. Ce părere aveți? Dacă vreți sa adaug alte reguli sa îmi spuneti.

15 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Http://youtu.be/umDr0mPuyQc
no more stories, pls

| Ronni explică (pentru MaliciousDeath):

Scz, si cum zice profesoara mea de humanities: "Get with the system!"

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Ronni):

Fuc'k the system.

| Polaris a răspuns (pentru Ronni):

>profesoara mea de humanities
http://i.imgur.com/KsqICEn.jpg

| Seducatorul a răspuns (pentru Polaris):

E foarte frumoasahappy

| Aiwendil a răspuns:

Povestile sunt foarte plictisitoare.Nu ai de ce sa organizezi un concurs.E doar o febra care va trece ca toate febrele. Pune unul o poveste bunicica care alti o vad ca pe o capodopera si restul copiaza creezand ca toti sunt mari scriitori ceea ce nu e adevarat.Multe dintre povesti nici nu sunt funny.Nu zic ca eu am vreun talent la povesti, dar chestia asta a devenit destul de enervanta.

| zurick a răspuns:

Eu vreau!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

O să iasă cu sânge şi foc.
Eu nu particip deoarece ar fi prea uşor să câştig.

| W3R4 a răspuns:

Ai observat greşit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord cu concursul asta, dar numai daca vorbesti cu adminii sa puna si votul 'Plictisitor', ca sa pot vota si eu. Bine, ar mai trebui si alte voturi, dar macar asta.

| Ronni explică:

Pana acum sunt 3 participanți:
Fantassy
zurikzurylury
SteffyBelleSreffyMee

O sa astept pana vineri seara si după o sa postez o alta întrebare (la care o sa răspundeti cu povestile voastre)