| superdorex a întrebat:

Ce parere aveti despre astfel de intrebari aici? ce masuri le-ar trebui acestor indivizi? uitati ce intrebare a pus:
,, aldea47 intreaba:
Dau funda cine castiga!

Fac un concurs in care castigatorul primeste funda mult ravnita pe tema POVESTI EROTICE.

Vreau sa scrieti aici povestile voastre erotice sau pe care le credeti erotice."

Credeti ca ar trebui permis asa ceva aici? Si e una din intrebarile cretine care ne bantuie zilnic pe aici! Ce masuri se iau cu astfel de indivizi?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asemenea intrebari apar tot mai des pentru ca este imposibil sa fie moderate toate!
Si,singurul lucru pe care il mai putem face,practic,este sa ne aparam singuri,o vezi,o raportezi!
Din lipsa de ocupatie,din plictiseala,din prostie,din ingamfare,nici nu mai are macar importanta motivul, copiii posteaza tot felul de ciudatenii, doar ca sa ne testeze rabdarea si reactiile.Pentru a se amuza,pentru a-si incerca limitele,din spirit de fronda,complet gresit inteles!
Nu obisnuiesc sa le "iert",nu pot accepta sa "murdareasca" site-ul, ideea este sa ajutam, nu sa jignim sensibilitatea sau intimitatea cuiva!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi`e mi se pare aiurea pentru ca nu cred ca este treaba lui / ei sa stie ce vitza avem noi, cum o avem ...cum ne`o traim si asa mai departe.dar in fine ce sa ii faci poate ca ii lipseste si in TPU gaseste povesti "eroticE"

| KimBianca a răspuns:

Pai ...in primul rand e o categorie speciala pentru asta numita dragoste si sex.eu una as bloca utilizatorul. si cred ca pana la urma daca ii trebuie povesti erotice ar putea cauta pe net, nu sa intrebe lumea. pe aici sunt si copii... [ nu ma refer la mine ] dar am vazut si de 10, 11 ani

| VladoiuDany a răspuns:

Doru,frate,eu folosesc site-ul acesta de aproape 2 ani si sincer ai fff multa dreptate, inainte puneam o intrebare si in 20 min. aveam peste 5 raspunsuri, dar eu cred ca s-a inmultit puradeii de 10, 11 ani si putini mai sunt care intr-adevar mai raspund serios, multi folosesc site-ul doar pentru reclame concursuri, sau rezolvarea temelor si asta ma enrveaza la cuulme!

| superdorex explică (pentru VladoiuDany):

Mare pacat ca uite isi bat joc isi fac cont imediat aici apoi posteaza intrebarea de prost gust! Apoi cu temele pentru acasa e o intreaga nebunie zau! Ar trebui sa se faca o selectie a intrebarilor! Multa bafta!