| OneMoreChance a întrebat:

Am omorat o musca in saptamana mare, are ceva?

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ucigas de muste ce esti...
Cum ai putut?

| Bya132 a răspuns:

În iad cu tine!

| Bya132 a răspuns:

@karina straight face serios? Musca e cel mai bun amic al useri-lor TPU!

| Bastet a răspuns:

Meriţi să putrezeşti în iad, deci nu are nimic

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In iad direct

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In iad direct

| PastilăBă a răspuns:

Deaia nu'mi mai venea musca acasăstraight face
Criminaluleeee!

| Ciufuliciii a răspuns:

OMG!:O
Tu trebuie sa fii inchis/a si omorat/aI don't want to see
Cum ai putut face asta?crying(
Si eu ma intrebam unde a disparut musca meathinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cere-i iertare familiei ei si ajut-o sa treaca peste momentul dificil pe care tu l-ai creat, lasand un copil (sau mii de copii) orfan de mama(sau tata),sau niste parinti si frati neconsolati! Trebuia sa te abtii, ce naiba (pardon)! Dupa Pasti puteai sa faci genocid, dar acum...e pacat!

| Meluma a răspuns:

Si eu am omorat un gandac in saptamana mica, si nu mi-a zis nimeni nimic straight face.

| FreshDreams a răspuns:

Si colega mea care credea ca daca-si tine musca-n lesa o va pedepsi Dumnezeu...
P.S: T/A

| Ana213 a răspuns:

Sper ca musca respectiva sa fi avut martori.

| AnemonaP a răspuns:

Si musca avea viata.Eu nu inteleg nepasarea unora.Cand se plictisesc incep sa omoare nu? Si cand auziti la televizor ca X l-a omorat pe Y ziceti :Vaii criminalul puscarie ii trebuie nu? Dar nu constientizati ca musca are viataNu e o jucarie.Este ca tine musca.Are si ea viata.Si va mai intrebati de ce cainii omoara oamneii sau ii musca.De aceea,cand auziti ca cineva este muscat sau omorat de caini sau de oricare animal,gata sa fie omorat,jigodia, nu? Nu inteleg, daca tineti la viata voastra de ce nu vreti si ca ceilaltisa traiasca? Oamenii nu se gandesc.Nu o spun cu rautate,nu doar pentru tine,pentru toti,nu va dati seama,ca ce? am omorat o furnica,un tantar,o musca, o rama, ce? e ceva rau? sa fim seriosi.E pacat.Dar nu inteleg daca toti traim in acelasi mediu de ce trebuie sa ne omoram? O furnicuta cat de mica daca o omori e pacat.trebuie sa te gandesti ca puteai tu a fii acea,,furnicuta " mica mica.e la o furnica poate ajungem la presedinte rolling on the floor zau glumeam.Dar nu le mai omorati! Nu fiti insensibili! Nu ma refer doar la tine, la toti, nu o spun cu rautate dar credeti-ma

| OneMoreChance explică:

Deci am omorat'o dar asta doar pentru ca nu voia sa iasa pe geam din casa straight face ce voiati sa faac? sa las cainele in casa sa fuga de nebun dupa muscA?

| ViDrA345 a răspuns:

Baaaaaaaaaa in iad meritati sa intrati voi toti ba nu el (OneMoreChance) mare lucru oricum a omorat o musca oricum e dificil rau de tot sa omori o musca asa ca el a facut ca mine, a omorat o musca batrana si era usor( da-o-ncolo oricum era pe cale sa moara)rolling on the floor

| karina_2534 a răspuns:

Nu are nimic ca e doar o musca da oricum nu trebuia so omori

| BigHeadItiSpuneSalut a răspuns:

{se gandeste}.hmm.don'sorule ai de suferit.in privintaasta vei avea de facut 7ani de inchisoare.|se uita la ''criminal''|, ii urmareste privirea.sta pe gand si spune repede:
-Caz inchis, daca faci cinste cu o bere blonda!
-Sigur, nu mai ca trebuie s platesti tu!
-Evident ca nu.Acum datii pijamaua!