| floryn91 a întrebat:

Am omorat o musca, asta inseamna ca sunt un criminal? Ce ma fac daca ma vor gasi?))))

12 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

Boulelaughing

| haifisch a răspuns:

Asta nu inseamna ca esti criminal. Dar faptul ca pui intrebari din acestea poate reflecta niste trasaturi psihice de-alea tale.

| AbcAbc a răspuns:

So:
Mergi undeva la un make-up artist
Iti faci o schimbare de look totala
Apoi iti schimbi numele
Iti iesi un buletin si un pasaport fals
siiii mergi in China, Franta.ma rog undeva departe...gata stiubig grin pe Marte
Si sigur nu te va gasi nimenilaughinglaughinglaughing

| SmileyyXD a răspuns:

Ba copiilor! Sectiunea COMICS e facuta pentru COMICURI nu pentru intrebarile voastra stupide! Uneori ma intreb ce cauta toti crizatii si idiotii la comics sa puna intrebari gen: am omorat o musca ma vor gasi? asta e pentru T/A nu pentru COMICS

| Daisukee a răspuns:

Buna zzzziua suntem de la politia mustelor dupa cate am obzzzzzervat pe acest zzzzite se pregateste un complot impotriva noazzzzzztra iar o femela a venit bazzzzzaind si a depus plangere
cum ca cineva de pe acest zzzzite a lasat-o vaduva de muscoiu sot
In conformitate cu legea mustelor spanzzzzzzzzurate articolul 60 pag etc. criminalul va suporta o invazzzzzzie de muste pe parcursul veri pentru asi ispasi pedeapsa
daca invazzzzia va fi anihilata vom fi nevoiti sa apelam la fby musca srl (agentia secreta raspanditoare de virusi ) anihiland astfel orice amenintare omeneasca impotriva suratelor noastre la bzzzzzz vedere :@

Răspuns utilizator avertizat
| estera a răspuns:

Cu putin noroc mai omori si celelalte rude ale ei pana sa fi prinshee hee

| Laura_2393 a răspuns:

Pai eu am 2 variante pentru tine:
1. Cautai familia si platestele tacerea. Vezi ca mustele pot fi foarte pretentioase; cred ca cel putin vreo luna va trebui sa ii ti toata familia mustei la tine in camera si sa le hranesti cu zahar pudralaughing)
2. Stiu eu un gandac de bucatarie care poate sa iti faca rost de un certificat medico-legal in care sa ateste ca musca a murit pentru ca s-a incecat cu un tzantzarrolling on the floor

| Laura_2393 a răspuns:

Florin 91 las-o in pace pe SmileyyXD. Unii oameni nu au nimic mai bun de facut decat sa jicneasca. De ce sa o jignesti si tu inapoi? Las-o in pace pentru ca raspunzand la nervi te cobori la nivelul ei si nu cred ca vrei asta.

| Frunziix3 a răspuns:

rolling on the floor Amuzant! Si nu nu te vor gasi daca te bagi in musca aia!rolling on the floor

| Chiuaua a răspuns:

Pt asta sigur iei 25 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pustiule iti recomand sa nu te mai uiti la filme de actiune sau politiste findca ti-au invadat creierul. Pur si simplu esti amuzant