| papuciirupti a întrebat:

Fix acum o săptămână am visat ca ma musca un sarpe micuț de mana și în urma a lăsat o urma evident, puțin sânge...iar acum am visat ca ma musca doi șerpi și la fel mi.au lăsat urme, pe ultima l.am omorât,,,
mi se zbate și ochiul stâng și am asa un sentiment de neliniște. oare ce sa însemne?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Inseamna ca ai inghitit un sarpe in timp ce dormeai si acum te bantuie.

| papuciirupti explică (pentru Mayhem666):

Nu locuiesc in munti, si nici nu dorm in cort... straight face

| Juviia a răspuns:

Nu e nimic, nu iti face griji.

| Edisor27 a răspuns:

Nu cred ca inseamna nimic pentru ca de obicei visele nu se adeveresc..Nu iti face griji!