| SarcasticallyPunished a întrebat:

Am ramas fara cerneala la tastatura, ce ma fac? Cine imi imprumuta si mie o calimara?

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

A da? si atunci cum scrii?laughing) gasesti la papetarie sau cum se zice pe sistem pe graiu nostru : librarielaughing un fel de magazin cu rechizitelaughing si stii ce faci arunci cu calimara pe tastaturabatting eyelashes poate castigi o excursie de la mama sau de la tata la usa smug sau cien stie o mega pedeapsasmug [ nu fa ce zic eu ca strici tastatura.laughing ]

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu am decat pasta de pix

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ugere ai, produ-ti singur!

Răspuns utilizator avertizat
| Mentaaaaa a răspuns:

Ti-ar fi de folos un creier...

| IlegalSmile a răspuns:

rolling on the floor)) Cerneala la tastatura laughing) Buna glumawinking Du-te la librarie si cumpara'ti rolling on the floor)

Bafta!

| IancuSilviu a răspuns:

:* eu iti dau cu placere

| Chrysk2 a răspuns:

Bine ca nu ai ramas fara cap laughing