| HouseNation a întrebat:

Am ras cu lacrimi http://www.tpu.ro/......ela-si-as/
Ce spuneti de ea?

Răspuns Câştigător
| bebyInocent a răspuns:

Saraca prea multe desene a afectato pe sistem nervossadsadchiar imi pare rau de ealaughinglaughinglaughinglaughinglaughing
stiti vrum magazin de haine pentru puisorii de gaina abia scosi din ou ca le e frig si vreau sa ii imbrac dc se poate asi dori un costum cu camasa si etc si o pereche de ochelari laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floordeci nu mai potrolling on the floor)))))))))))))))))))))))

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu de ce doreste sa o impodobeze ca bradul de Craciun, cand poate sa ii cumpere un sutien cu push-up.

| DaVà a răspuns:

Frate şi eu mi-am vopsit papagalu` albastru.

| DaVà a răspuns:

@ȘiretLovesJonBonJovi Glumeşti? Daraban a` meu nu moare niciodată.Cel mai rezistent papagal dat cu şprei.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

*hamsterita mode on*
I'm a single lady I'm a single lady

| ɔɐıɔ a răspuns:

Lasati-o ma, nu o duce prea bine neuronu singuratic(si ala e cam spart)

| RockaruL a răspuns:

-Poate vreun stilist sa cace haine atat de mici?!?!?!?
-Nu, decat prezervative!

| Șâret a răspuns:

@Dava: mișto.L-ai băgat în apa de la toaletă după ce a fost albăstrită cu odorizant d-ăla or however is it called?
Eu da. happy
Și l-am scos albastru...și mort.

| Șâret a răspuns:

@Dava: Daraban...mda.Mă mir cum de n-a murit până acum cu un astfel de nume but whatever.

| HepiBăluuns a răspuns:

Ce bucata prajita de creier arerolling on the floor

| LittleSue a răspuns:

Spun ca maine-poimaine il vezi pe botezatu ca face o gama de chiloti pentru hamsterite