| MsDutchess07 a întrebat:

Hello, am si eu o intrebare. Exista haine pentru hamsteri? Si daca da, unde as putea gasi? Am un hamster si e femela si as vrea sa o imbrac si sa o fac cochetabig grin ca pe veveritele de la Chipettes. Fundita plus Vot! kiss

Răspuns Câştigător
| kayd a răspuns:

Atunci cand omul a simtit nevoia de a se imbraca, si-a facut haine. Ele au evoluat in timp odata cu el. Animalelor, le-a dat Dumnezeu blanita pentru a avea si ele parte de un confort termic. Poate hainutele pentru hamsterita ta o vor face mai cocheta in ochii tai, insa mai cred ca pentru ea nu ar insemna decat o incatusare. Mai gandeste-te putin si vezi daca nu cumva ii faci mai mult rau decat bine.

9 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Sunt sigura ca unele vedetesi-au facut pentru animalele lor la comanda asa ceva,nu cred ca sunt de vanzare undeva in Romania, poate la comanda dar cred ca sunt foarte scumpe, trebuie foarte multa atentie la o haina asa mica.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Sparckling a răspuns:

Aaaaa...Wtf?!?!?! Hmmm...deci,in primul rand stiu ca arata dragute animalutele imbracate, dar ele au deja ''hainuta'' de la Dumnezeu.Ar fi un chin ca peste blanita sa m-ai pui altceva.In primul rand gandeste-te daca tie ti-ar placea ca sa ti se puna o haina de blana peste pantalonii si tricoul tau, vara.E naspa pentru animalut si nu e indicat.Acum faci cum vrei, nu ma bag.

| Annitu a răspuns:

Doamne, ce ţăcănită eşti. Uite că haine pentru hamster n-am văzut. Dar crezi că ei i-ar plăcea să fie "cochetă" sad?

| ViezurE a răspuns:

Eşti întreagă la cap? Sau creierul tău e inactiv?

| DaVà a răspuns:

Eu mi-am vopsit papagalu`big grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu cred ca exista!
Dar daca iti doresti asa de mult poti confectiona tu.Nu cred ca e asa e greu.

| Vladimir03 a răspuns:

Mai bine vii la me la mosie sa-ti bag eu un hamster in cusca.

| MsDutchess07 explică:

Si normal ca nu o sa o tin imbracata cu ele toata ziua, dar ea va avea sedinte foto si pentru asta as vrea sa o fac cocheta.