| alessutz11 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari:
1) Care sunt cerealele voastre preferate? (Pot sa fie si pufarine laughing )
2) Care sunt cele mai crocante cereale (Pentru ca la micul dejun, imi place sa crantan si sa o enervez pe mama big grin )
3) Voi cum si cand va mancati cerealele (Doar asa... de curiozitate happy )

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

1. eu pap activia mic dejun. big grin din alea de porumb si cu iaurt.
2. oricare, daca le mananci chioare (fara lapte, iaurt etc.) si sa fie cat mai uscate.
3. dimineata. dar si dupa amiaza/seara cand mi-e foarte pofta de ceva dulce si n-am ceva mai bun prin casa.

11 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

1. Orice de la Nestle.
2. Nu am masurat nivelul zgomotului la niciun astfel de produs. Depinde si de cel care mananca, cum mananca. Plus ca daca le consumi cu lapte, nu prea se mai aude zgomot big grin
3. Dimineata, uneori si in timpul zilei, de mai multe ori.

| marrr a răspuns:

1) Cheeriosbig grin
2) Cheeriosbig grin
3) mananc cerealele Cheeriosbig grin dimineata sau seara, inainte sa plec sau cand vin de la scoala. Si le crantan cand sunt la calculator si n-am ce face.

| pwp a răspuns:

1.chocapic
2.viva
3.cu lapte, cu lingura, dimineata

| NoMusicNoLife a răspuns:

1) Cini minis, chocapic, cookiecrisp, cheerios, etc ( de la nestle )
2) Pai nu prea stiu dar daca nu le mananci cu lapte toate fac zgomot cand le rontai ( cu lapte se inmoaie )
3) eu mananc cereale in fiecare zi de dim inainte de scoala big grin

| AndreeaSiAndra a răspuns:

1Viva
2.Nestle
3. Dimeata si cateodata seara.

| Laurici :x a răspuns:

Eu mananc Fitness, sunt crocante si bune!

| xAvrilx a răspuns:

1.Cookie Crisp, Cheeny minee(parca asa se scriabig grin).
2.Viva
3.Cu lapte dimineata sau seara.Simple la amiazabig grin.

| Buteerflii a răspuns:

1) Cheeny minee, nesquik, cookie crisp
2) nu stiu
3)simple cand am pofta de ceva dulce...cu lapte dim si searabig grin

| melissa_3397 a răspuns:

1. cereale de la fittnes cu ciocolata sau capsuni: laughing

2.nu prea stiu ca nu prea mananc oricehee hee

3. dimineata

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ppaai mie imi plac cerealele nestle chocapic[barcute cum le spun eulaughingbig grin]

cele mai crocante habar n`am care suntlaughing dar imi place ideea cu enervatullaughing)

si cerealele le mananc mereulaughing) deci la mine o punga nu tine deloc macar o saptamanalaughing

blushing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 chocapic
2 chocapic
3 sa nu mananc varza rosi etc