| Andromedda a întrebat:

Intrebarea stupida a zilei:Care sunt cerealele voastre preferate?(alea ce la mancati cu laptehee hee)

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu nu mananc cereale. Inainte imi placeau de la Chocapic. Erau un fel de inimioare.

| Silvia a răspuns:

Nesquik.

| Malvina24 a răspuns:

Nestle Cheerios! sunt cele mai bune! papati toti cereale? bv sunt sanatoase! o zi frumoasa!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nesquik. love struck Deastea mananc eu in fiecare dimineata laughing Alta mancare de dimineata nu mananc laughing M-am obisnuit asa big grin
Papakiss

| juniper a răspuns:

Cheerios sunt preferatele mele, bune, cu miere si se inmoaie destul de repede.

| Dan a răspuns:

Nu am mancat cereale, dar consum miere multa, mai ales dimineata.happy

| DeNyyy a răspuns:

Vitalis si nestle ...si chocapic

| MusicisMusic a răspuns:

Cookie Crisp, Lucky Charms, Cap'N Crunch, Pac-Man(stiu ca e si joc dar sunt si cereale)

| zumba zumba a răspuns:

Chocapic.

| romanionu a răspuns:

Ne dadeau odata la liceu niste cereale... daca le lasa-i mai mult de 5 minute in lapte si nu le mancai... faceau spume colorate si aveau gust de sapunhappy
Asta da viata day dreaming laughing

| krlla a răspuns:

Cheerios love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam oricare imi plac :X aia cu ciocolata cu fructe, sau cu miere dar nu prea imi plac fulgii de ovazbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crantenelile lui Max catelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesquic, chocapic, cookie crisp love struck laughing happy