| Smmo a întrebat:

Ce va place sa mancati/beti la micul dejun si pe la ce ora il consumati?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de timp, dar oricum schimb meniul destul de repede.
De la omlete sau ouă fierte/prăjite alături de crenvurști sau brânză, până la tortellini sau iaurt.
In principiu nu ies din casă fără micul dejun.
În ultima vreme beau și cafea, cel puțin în zilele lucrătoare.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oua si cafea
dimineata la 8

| Freya1 a răspuns:

Eu având în vedere ca sunt însărcinată, mănânc și beau de cum ma trezesc și ce prind.Dar în general cate un Sandwich și ceva dulce.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Freya1):

Naștere ușoară îți doresc!
Scuze că întreb, dar e primul copil?

| Freya1 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Mulțumesc.Da, la prima happy

| J0B0MAT a răspuns:

Cafea și apă.

| Smmo explică (pentru J0B0MAT):

Nu e bine doar atat, rontaie si tu un covrig, ceva.

| CostinAlamariu a răspuns:

La micul dejun beau două pahare de lapte degresat în care pun câte 2 cubulețe de zahăr și după beau o cafea (tot cu lapte și zahăr).

| gemeni6226 a răspuns:

De obicei ziua o incep cu o cana de cacao in care pun si scortisoara, miere un pic de ness si cofetta.Asta cam pe la ora 10-11.Nu mai imi e foame pana la ora 13 cand maninc omleta sau iaurt cu cereale sau croissant cu unt.

| sammie a răspuns:

Omletă, nu prea am o oră fixă.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

-Omleta
-Smoothie
-Terci de ovaz
-Suc de portocale
-pancakes
-Guacamole
-Rar cafea sau ceai
-cereale cu lapte
Mananc imediat cum ma trezesc, ma spăl doar pe maini, pe fata și fug la frigider.
Asta zilnic.