| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari :
1) Care a fost cel mai penibil moment din viata voastra?
2) Care e cel mai tare banc / lucru pe care l-ati auzit?
3) Ce ati face daca ar bate cineva la usa / geam la miezul noptii?
5) La ce va ganditi in momentul asta?
6) Ce parere aveti de oamenii care chinuie animalele?

13 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

1. Eram cu vara-mea, ne dadeam cu rolele si eu spun "Mama, ce tip dragut." si tipul se uita la mine fix cand am dat cu capul in stalp laughing
2. Bula in armata.
Comandantul : Bula, ce este patria pentru tine?
Bula : Nu stiu, domnu' comandant.
Comandantul : Cum nu stii ma? Ia zi Vasile...
Vasile : Patria este mama mea.
Comandantul : Ia zi Bula.
Bula : Ce sa zic?
Comandantul : ce ai inteles.
Bula : Ca sunt frate cu Vasile?
3. Daca ar bate la usa, asi deschide usa si i-as da una. Daca ar bate la geam, asi deschide geamu si i-as spune sa plece, dupa asi inchide geamul si trag draperiile.
5. Sa ma duc sa ma joc Sims 2 sau 3.
6. Niste oameni fara suflet si minte. oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

1) pai tin minte cand eram la gradinita si dormeam. si dintr-o data m-am trezit si mi-am dat pantalonii si chilotii jos si m-am pisat in pat si am inceput sa plang rolling on the floor) dar nu stiu ce aveam si de ce. nu pot sa uit asta cat sunt eu. mi-e dor de acele momente sigh

2) imi plac culmile... alea is amuzante laughing:X

3) nu stiu laughing chiar nu stiu ce sa raspund

5) la visul de aseara laughing foarte ciudat.

6) nu vreau sa aud de ei. sunt niste oameni fara suflet pur si simplu ii detesc. eu iubesc animalele in special cainii. love struck

te pup:*

| StupidANDContagious a răspuns:

1. Eram la cinematograf, pe la începutul liceului, cu niște colegi din liceu. Și nu mai știu ce film rula, dar era spre primăvară iar vremea era nasoală. Așa că am mers la film. Era ceva nașpa, de mâna a doua, oricum. Eh, și cum ne uitam noi la film, din toată "plictiseala" aia, am văzut o fază. Și am început să râd.
Cum să spun? Eram singura din toată sala care râdea. Și o făceam destul de zgomotos. Și toți se uitau lung la mine, ca să mă tratez. Dar faza din film chiar era haioasă…
2. Doi miriapozi, el şi ea, se pregateau să faca copii. Dupa 3 ore de giugiuleli, el spune:
- Hai, nu fi rea, spune-mi, între care picioare e.
3. I-aş spun că nu-i nimeni acasă.
4. Trebuie neapărat să gândesc?
5. Nişte cretini. Poate nu-ţi vine să crezi, dar unii oameni se nasc cu muci in loc de creier.

| StupidANDContagious a răspuns:

Double posting. sorry

| Kqzu97 a răspuns:

1)Cel mai penibil moment a fost anul trecut cand l`am desenat pe profesorul de sportday dreamingiar un "destept"mi-a luat desenu` si l-a aratat profesoruluiblushing

2)Nu`mi mai amintesc au fost multe lucruri/bancuri amuzante.

3)Pai m`as duce sa vad cine este si apoi as "dezlega"motanu`laughing

4)Pai ma gandesc la baiatu` de care imi plblushingx_X

5)Sunt niste J...i, Specimenele alea nu au inimaoh go on

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

1,Mergeam cu rolele cu prietenele si in fata mea era un baiat(fff dragut)si mai intai leţam spus fetelor:mama ce dragut e si apoi am ajuns peste el pe joslaughing
2.nu stiu culmile...
3.I'am spune ca nu primim cu colindu'
4.La iubi meu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-ti raspunsurile mele :
1) Cand m-am speriat pe holu scolii de profu de geogra si am tipat de s-a auzit pana la parter si inapoi laughing Plus ca m-am facut de ras si in fata profului oh go on

2) Stiu doua :
a)La scoala profa ii intreaba pe elevi :
- Copii, cu ce veniti voi la scoala?
- Ma aduce tata cu Audi, zice unul.
- Eu vin cu un Volsvagan, zice altul
Bula saracul numa el venea cu bicicleta
Toata clasa rade.
A doua zi.
- Ma bula de ce ai intarziat? intreaba profa
- Pai m-a adus tata cu avionul!
- Pai si cum de ai intarziat?
- Mi-a cazut lantul!

b) Stii bancul cu degetul?
Eu ti-l arat si tu razi.

c) Un snur se uita in oglinda si zice :
- Mama, ce siret sunt!

3) Atat timp cat e usa bine inchisa, spun ca nu e nimeni acasa si ma culc la loc, ca naiba lo pus sa ma trezeasca cand dormeam mai bine. laughinglaughinglaughing Daca e ceva grav ...eh asta e sa strige la geam ca aud laughing

4) ( aici am gresit numarul dar in fine ) Ce sa raspund la propriile mele intrebari laughing
5) Oameni?! Aia sunt oameni? Doamne, ce tampenie am scris...

Daca tot e, hai sa ne mai si radem putin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze am vrut sa zic,, am tipat de s-a auzit pana la parter si inapoi " la 1). Am modificat si am trimis mesaj dar vad ca inca nu s-a schimbat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)atunci cand am facut pe mine in clasa 1.2)Bancbig grinoua bufnite peo creanga.Prima:Buhuhu(cum fac bufnitele).A doua:Buhuhu pe na*iba ca mai speriat! 3)As merge la mama si la tata si les zice ca s-a intors din nou betiva.4)La cel mai bun prieten al meu de care mie fff dor.5)Aceia nu se pot numi oameni! orice se pot numi dar numai NU oameni!~!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mutuu23 am vazut ce mi-ai trimis, chestia aceea cu petitia. Stiu si eu de mai multa vreme de clipul asta dar am ramas socata, crede-ma. Unii oamenii n-au nici un rost pe lumea asta numa ocupa spatiu oh go on

| SaLonYcaSustineToateCampaniiletpu a răspuns:

1)Mie mi s-a intamplat acum 4 ani la mare.Citeam nu stiu ce bacuri dintr'o carte si numai vad ca dau cu capul intr'un stalp.Sau cand eram mai mica eram cu mama la cumparaturi si eu am luat'o inainte si nu am mai vazut'o si am luat'o pe doamna de mana crezand ca e mama.

| SaLonYcaSustineToateCampaniiletpu a răspuns:

Sunt tot eu numai ca am lasat raspunsu doar la una! 2)Stii bancul cu degetul?
Eu ti-l arat si tu razi.
3)pai open the dooor,ii dau un sut in ochi,nas, gura sau alte parti ale corpului, close the dooor si the final storyyy! 4)la ce sa-ti mai raspund 6)raspunsu de la a 3-a intrebare e si aici si aias oameni? se numes oameni/doamne fereste daca ma intalnesc cu eiiii!