| NutellaFinetti a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viata voastra?

6 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Cand m-a vazut varumio goala... ca nu stie sa bata la usa.

| foxsilver a răspuns:

In Elvetia, cand m-am dus si eu(ca tot omul)la o toaleta in gara, iar cand sa ma spal pe maini, vad cu stupoare ca lipsesc robinetele sau acea clapa de la chiuveta.Cred ca am cautat vreo 3 minute ceva asemanator.Deja intransem in panica, dar ma si gandeam totodata cum e posibil ca elvetienii sa aiba instalatii sanitare stricate! Tot agitandu-mi mainile pe sub lebada, vad deodata ca incepe sa curga apa.Rasufland usurata, mi-am dat seama ca era vorba de un sistem cu senzori de miscare.
Deh, asa-i romanul cand iese pentru prima oara "pe-afara".

| Qinz a răspuns:

Mi-am dat seama ca gandesc prea mult, dar oare are folos?

| adryyan2011 a răspuns:

Cand i-am oferit o floare la o fata draguta si m-a refuzat si nu sunt"urat"

| adryyan2011 a răspuns:

Nu renunt