| Anisia170 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viata voastra? si de ce?

8 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Cand dupa 1989 m-am trezit cu odraslele lor.

| syd2 a răspuns:

Odata stateam si scriam acest raspuns.

| Mieeez666 a răspuns:

Oho, cate am avut. laughing

| Anisia170 explică (pentru Mieeez666):

Zi unuuuu

| Mieeez666 a răspuns (pentru Anisia170):

In clasa I, cand o trebuit sa desenam cu rosu niste triunghiuri, si eu n-am desenat unu...o venit invatatoarea si mi-o *** una dupa ceafa. laughing
Sau in a II-a cand n-am stiut la o problema si am primit tema 10 probleme. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una din prietenele mamei a intrat in baie peste mine cand faceam dus. de ce? de nesimtita ori de needucata, ca nu a batut la usa a intrat direct laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Continuă laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

ce sa mai continui, ma uitam la ea si ea la mine. a plecat si mie mi-a luat ca 40 de minute sa ies din baie de rusine rolling on the floor