| AlinaaAli a întrebat:

Am si eu o curiozitate, oare ce s-ar intampla, daca ar ramane blocati intr-un lift, jumatete de zi Ţepeşu, Musique, Kazimir, Bogdanux, Woodenpints91 si FărăNumeŞiNecunoscută?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

A doua zi blocul in care e liftul, ar fi declarat loc bantuit si ar deveni a doua atractie europeana, dupa castelul Bran.

24 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Eu cu wooden și bogdan le-am da să asculte rock, musique ar turba de la el că ea e cu dubstepu (aliens messages not music), țepeșu mi-ar fura berea și pe ailaltă nu o știu... probabil i-am trage-o sus toți.
p.s. de ce nu pe o scară rulantă care se oprește la jumate brusc? La cât de leneș sunt nu m-aș mișca până nu ar reporni.

| AlinaaAli explică (pentru Kazimir):

Nu o sti pe FărăNumeŞiNecunoscută? :O
E cel care are poza lui Fuego, cel care are trilioane de fani in Romania si peste hotare laughing

| AlinaaAli explică (pentru Kazimir):

Si e fana inraita Justin Bieber, am uitat sa specific!

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nop... hmmm fuego e cântăreața mea favorită :X

| Kazimir a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ah... e doar un fail troll. ps. în legătură cu răspunsul meu: http://9gag.com/gag/2585773

| NoChanceForUs a răspuns:

Alina dragă, încerci să aflii fanteziile altora ca să le aplici?batting eyelashes

| AlinaaAli explică (pentru NoChanceForUs):

Ma dai si tu de gol tongue

| Ţepeşu a răspuns:

FaraNumeSiNecunoscuta = BellaFetita. Woodenpints ar violao, eu i-as baga un cutit in inima si as flegmuio, Musique ar zice "Hai sictir mancate-ar moartea" Bogdanux ar arunca trupul de la etaj iar apoi Kazimir ar scoate niste beri si ne-am face muci.

| RobYnReloaded a răspuns (pentru Ţepeşu):

laughing
Hai sictir mancate-ar moartea la masa de pranz de la miezu' noptii!

| Kazimir a răspuns (pentru Ţepeşu):

Ce bine mă cunoști laughing

| MâţulMov a răspuns:

Pai ar omoraio pe faranumesinecunoscuta, apoi ar aruncao de la etaj
apoi ar juca carti si dupa, ar face o cheta si si-ar cumpara vreo 5 beri.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Şi persoana mea super importantă unde şede?

| AlinaaAli explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Tu mi-ai tras teapa de Valentine's Day, deci oh go on te-am uitat tongue

| Polaris a răspuns:

Depănez amintiri cu Wooden din ghena de unde ne-am născut.

| CautNume a răspuns:

Nu incap toti intr-un liftlaughing

| RobYnReloaded a răspuns:

S-ar bate care să o omoare pe FaraNumeSiNecunoscuta.
După aceea woodenpints ar viola-o.
Apoi Tepesu' i-ar flegma între ochi înjurând ceva de Dumnezeii.[aș spune și ceva detalii, dar nu îmi vreau contul suspendat. Din nou puppy dog eyes ]
După aceea Kazimir ar observa că începe să pută.
Musique ar întreba: Ți-e ciudă? raised eyebrows
Iar apoi lui Bogdanux i-ar veni genială idee să îi arunce trupul neînsuflețit pe ieșirea de urgență tongue devil

Iar după aceea și-ar face schimd de numere de telefon. Dar se vor certa care cum pe cine invită la o bere.

It's about Vision, Baby!

| GhostStar a răspuns:

Da eu pe unde sunt?

| AlinaaAli explică (pentru GhostStar):

Tu ajuti la deblocarea liftului laughing

| GhostStar a răspuns (pentru AlinaaAli):

Neaaa,cine crezi ca i-a bagat pe toti acolo?

| AlinaaAli explică (pentru GhostStar):

SongsoftheSabbathSacrifice i-a bagat, ca e geloshee hee

| GhostStar a răspuns (pentru AlinaaAli):

Daca ii baga el eu eram prin lift...

| AlinaaAli explică (pentru GhostStar):

laughing

( robotchiorceesti )

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mda...ce intrebare! ce ar face? laughing nu cred ca s-ar plictisi baietii in nici un caz!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar incepe un nou "razboi". Care pe care...