| andreeabby a întrebat:

de cateva zile mi-au amortit degetul mic si cel de langa el si jumatete de mana, nu o mai simt deloc, uneori se intampla sa mai am si dureri de cap. oare de la ce sa fie? va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Poate fi de la minima daca e pe partea stanga, de la coloana vertebrala, vreun accident, etc. Trebuie sa ne dai mai multe amanunte. Trebuie mers la doctor.

| andreeabby explică:

E pe partea dreapta